Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Makaleler > İnternet > İnternet > Hotfile'den silenen dosyaları kurtarma (silen dosyaları bulma ve geri alma yöntemi)


Hotfile'den silenen dosyaları kurtarma (silen dosyaları bulma ve geri alma yöntemi)
Tarih 06/03/2013 05:02 Yazar Onur Okuyanlar 1981   Sayfa Numarası 6391
Print Pdf RSS
Hotfile'den silenen dosyaları kurtarma (silen dosyaları bulma ve  geri alma yöntemi)Hotfile linklerinin silinmesinden yakınan arkadaşlar oldukça fazla . Dosya indirmek için bir linke tıklayıp da “Bu dosya telif hakları nedeniyle silinmiştir“şeklinde bir ibare görmeye çok alıştık gerçekten .


Hotfile üzerinden paylaşılan film , oyun ve program gibi telif hakkı gerektiren paylaşımlara hotfile yönetimi engelleme getirdi . Çoğu dosyaya tıkladığınızda dosyanın silinmiş olduğunu söylüyor fakat işin gerçeği böyle değil .


Hotfile sadece telif hakkı sebebiyle bu linklere erişimi engelledi . Yani size gösterilen iletideki gibi konuların silindiği falan yok . Silindi diye gözüken konulara ulaşabileceksiniz artık . Nasıl mı ? Cevabı konunun devamında  Örnek vererek konumuzu daha anlamlı hale getirelim dilerseniz .
 

Şimdi arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayınca dosya telif hakları sebebiyle silinmiştir diyor .
 

http://hotfile.com/dl/69025815/b5a5276/MGAV6CCRG.rar.html
 

Bu linkte hotfile.com öncesine new. ekleyip deneyin bir de .
 

http://new.hotfile.com/dl/69025815/b5a5276/MGAV6CCRG.rar.html
 

Sonuç gayet iyi bence değil mi 
 

Çoğu dosyada işe yaradığı söyleniyor konuda , belki çok nadiren işe yaramayabilir . Bence mükemmel bir yöntem . Artık kullanması size kalmış . Kolay gelsin .
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama