Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Site KurallarıSite Kuralları;


      Aybilgi.net ait olan www.Aybilgi.net sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun.

Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın.

Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.
 

 •  Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla Aybilgi.net tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir.

  Kullanıcılar Aybilgi.net hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.
  •  Kullanıcılar, Aybilgi.net‘in herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Aybilgi.net bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.
  •  Aybilgi.net‘in terim önerme, terim sorma, terim düzeltme ve forumlar gibi interaktif sistemlerini kullanarak siteye gönderdiğiniz ve eklediğiniz içeriğin telif haklarının size ait olduğu varsayılmaktadır. Hukuken geçerli oldukları ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmedikleri sürece, bu haklarınız üzerinde dilediğiniz şekilde tasarrufta bulunma hakkınız ortadan kalkmamaktadır. Ancak, bu siteyi kullanarak, Aybilgi.net‘e, söz konusu içeriği derleme, işleme, yayınlama ve pazarlama hakkını, süresiz ve gayri münhasır olarak vermektesiniz.
  •  Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Aybilgi.net, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
  •  Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. Kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, sitemizin forumlarına yazdığınız tüm yazılar, diğer Kullanıcılarımıza gönderdiğiniz tüm mesajlar, ve interaktif sistemleri kullanarak sitemize eklediğiniz veya eklenmesini önerdiğiniz tüm terimler, tanımlar, örnek cümleler ve grafikler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle Aybilgi.net hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.
  •  www.Aybilgi.net, sözlükler, başvuru kaynakları ve diğer çeşitli bilgi kaynakları yayınlayan bir sitedir. Sitenin iletişim kanallarının amacı, hayatı bu kadar gerçeğe alınmaması gerektigini biraz mutluluk tebesumunde oldugunu anlatmak. Kullanıcının bu iletişim kanallarını amacı dışında (ve özellikle reklam amacıyla ve hakaret içeren şekilde) kullanması halinde, Aybilgi.net, kullanıcının siteye erişimini engelleme, kullanıcı aleyhine yasal işlem başlatma ve sitenin amacı dışına çıkan ilgili içeriği yayından kaldırma hakkına sahiptir.
  •  Aybilgi.net, sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.
  •  Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.
  •  Bir kişi herhangi bir amaçla birden fazla üyelik yapamaz. Farklı kullanıcı adlarının aynı kişiye ait olduğunu tespit etmesi halinde, Aybilgi.net, söz konusu kişinin tüm üyeliklerini derhal ve tek taraflı olarak feshetme ve ilgili kullanıcının bu siteye erişimini engelleme hakkına sahiptir.
  •  Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.
  •  Aybilgi.net, yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.
  •  Dokuz ay boyunca siteye girmeyen üyelerin üyelik bilgileri otomatik olarak silinir. Aybilgi.net bu süreyi önceden haber vermeksizin ve sadece bu sayfada duyurmak yoluyla dilediği şekilde uzatma veya kısaltma hakkına sahiptir.
  •  Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Aybilgi.net, normal bir kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
  •  Aybilgi.net link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.
 •  
  iletişim adreslerimiz:

  Bilgiyesusamisadam@Hotmail.com  ve Bilgiyesusamisadam@Yahoo.com    e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz...

  Anket
  2014 Seçimlerin'de hangi partiye oy verdiniz?
  AKP
  CHP
  HEPAR
  DSP
  MHP
  DTP
  Diğer
  Sohbet
  Üyelik Girişi ya da ücretsiz Mesaj göndermek için! Üye Olunuz!
   
  Arama