Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler
Türkiye haberleri
Merhaba, Dün 8 tane daha şehit verdik. Tüm Türkleri şehitlerimize tepki olarak Türk Bayrağı kapak fotorğaflarını paylaşmasını çağırıyoruz.

Haberimizin devamından kapak fotoğraflarını ücretsiz indirebilirsiniz.
Ağu
20
2015
İnternet haberleri
Bu gün sizlere, en iyi facebook alternatifi mühendislik ve tasarım harikası Türk yapımı ve türkçe dil desteği bulunan facebook a rakip bir websitesi olan www.ilkok.com websitesi (www.selam5.com) olarak da girebileceğiniz bu site de yok yok.

Dünya'nın en hızlı büyen arkadaşlık ve soyal paylaşım sitesi olan ilkok şimdi Türkçe dil desteği ile %100 Ücretsiz Gold Üyelik imkanı sağlıyor.

Sizde ilkok.com u keşfetmek istiyorsanız ücretsiz gold üyelik fırsatından bugün yararlanın.
Haz
26
2015
Fotograflı haberler
2014 Yılına girerken facebook kapak fotoğrafınızı 2014 yeniyıl resimleri ile renklendirin Hoşgeldin 2014;

Bugün 2014 yılına girerken facebook kapak fotoğrafınızı 2014 yeniyıl resimleri ile renklendirin.

Birbirinden harika 20 adet 2014 facebook duvarkağıdını ücretsiz indirip facebook'unuzda ücretsiz kullanabilirsiniz.
Ara
30
2013
Fotograflı haberler
Muhteşem turkuaz ve mavi;

Genç ve hareketli kalmak isteyenlerin rengi olan turkuaz  sakin ve rahatlatıcı özelliğinden dolayı ev içi tasarımların'da  bolca kullanılması önerilir.

Bugün sizlere en güzel mavi ve turkuaz ile yapılmış harika 10  ev içi tasarımlarını yayınlıyoruz.
Ara
26
2013
Fotograflı haberler
HD Kış manzara duvarkağıdı resimleri;

Bizi Kışı sevdiren nefess kesici kar manzaraları dır. Kış mevsimini sadece dondurucu soguktan ibaret değildir.

Bu harika
Kış manzaraları bilgisayarlarımızın duvarkağıt larını harika olarak süsleyecektir işte size en harika duvarkağıtları hemde yüksek kalitede...
Ara
23
2013
Fotograflı haberler
Dünyada öyle küçük ülkeler var ki, bunların bir kısmını büyük ölçekli haritalarda dahi görmek imkansız. Bu ülkeler öyle küçük ki, yüzölçümleri Türkiye’nin en küçük köyleri kadar gelmektedir.

Vatikan, 0,44 KM²’lik yüzölçümü ile dünyanın en küçük ülkesi sayılmaktadır. Vatikan, İtalya’nın Roma kenti sınırları içinde bulunan bağımsız, küçük bir devlettir.
Ağu
01
2013
Fotograflı haberler
Aydına bağlı bir ilçe olan didim 1991 Yılında ilçe haline gelmiştir. Didim hızla büyüyen ve turistlik bir şehirdir. Bugün sizlere en güzel didim resimlerini paylaşıyoruz.

Birbirinden güzel 15 adet didim şehrinden manzara fotoğraflarını ücretsiz indirebilirsiniz.
Tem
31
2013
Fotograflı haberler
Facebook en çok paylaşılan komik fotoğraflarFacebook komik resimleri;

Bu ayın facebook'ta en çok paylaşılan komik resimler foto galeri albümünü paylaşıyoruz.

Sizler için seçmiş olduğumuz en gülünç 10 facebook resmini haberin devamından görebilirsiniz.
Tem
14
2013
Türk dünyası haberleri
Kürdistan açılımı, kürt açılımı, Türk açılımı , Türk kürt açılımıTürk açılımı istiyoruz! Açıklamayı lütfen okuyun ve mümkünse paylaşın..

‎-Güneydoğuda herif 30 çocuk sahibi olacak…
- Sonrada bu çocuklarını terörist sempatizanı yapacak…
- Çalışmayıp yan gelip yatacak…
-Benim maaşımdan veya küçük esnaftan %30 vergi alacaksın…
-SSK primim bir emekli maaşı kadar olacak…
-Ben bu herifin bebelerine büyüyünce, Askerime Polisime kurşun sıksın diye mi bakacağım…
-TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ…!!!
May
10
2013
Sağlık haberleri
İnsan neden yaşlanır ve nasıl  yaşlanıyoruz?Yaşlanma aslında doğduğumuz andan itibaren vücudumuzun programlanmış olan görevlerinden birisidir. Hormonların karmaşık şekilde gerçekleşen etkileşimleri tarafından düzenlenir.

Beslenme alışkanlığı (özellikle yağlı besin tüketimi), metabolizmanın genel işleyişi (serbest radikallerin oluşumu) ve fazla kilolar da yaşlanma etkisini hızlandıran etkenlerdir.
Şub
28
2013
Fotograflı haberler
Avrupada yapılmış geçmişteki icatlar ve icatların resimleriGeçmişteki yapımış sizi şaşırtacak icatlar. Bazıları sacma görünebilir ama zamanında ihtiyaçlarına göre yapıldıkları kesin.

İçlerinden bazılarını hala ihtiyaç duyuyoruz. Bu icatları görünce baya şarıcaksınız. İşte geçmiş yıllarda yapılmış avrupadan bazı icatlar :)
Şub
28
2013
Eğitim Haberleri
Dünya'nın en rezil üversitesi açık öğretim fakültesi sınav sonuçlarını açıkladı Bu sene Anadolu ünversitesi açık öğretim fakültesi (AÖF) Hayatımda gördügüm en boktan üniversite olduğuna karar verdim. Sınav kitaplarını sınavdan 1 hafta önce aldık. 1 haftada 7 kitap bitireceğiz. günde 1 kitap'a denk geliyor. 

Kitapları sınava 1 hafta kala dağıttılar. Sınav sonuçlarını final sınavına 10 gün kala açıkladılar.  Açık öğretimin rezillikleri bunlarla sınırlı değil!
Şub
26
2013
İnternet haberleri
Facebook sahte hesapları siliyor!Facebook sahte hesapları silmek için temizlik operasyonuna başladı.

Eğer bugünlerde Facebook sayfalarınızın hayran sayılarında bir düşüş yaşarsanız hiç şaşırmayın. Çünkü, bu bir hata değil; Facebook’un temizlik operasyonu.

Facebook site üzerindeki geliştirmeler çerçevesinde sahte hesapları toplu olarak sileceğini Ağustos ayında duyurmuştu. Sosyal ağ bu işlemi uygulamaya koydu ve silmeye başladı.
Şub
19
2013
Doğu Türkistan Haberleri
Çin polisleri evin'de dini kitap bulunan türkleri hapse atıyor.Çin işgal altındakı Doğu Türkistanda dini baskılar artiyor, Çin polisleri Doğu Türkistan'daki Müslüman Uygur Türklerin evlerini izinsiz bakın düzenliyor ve evde dini kitapları saklayan Müslümanları tutuklayarak hapse atıyorlar.

Çin kommunst devleti Doğu Türkistan'da Müslümanların dini kitapları evde saklamasını, okumasını ve okutmasını yasakladı.
Şub
13
2013
Fotograflı haberler
Yediğimiz yiceklerin bilim adamlarınca yakından çekilmiş halleriYediğimiz yiceklerin bilim adamlarınca yakından çekilmiş hallerinı hiç gördünüz mü?

Bilim adamları laboratuvar ortamında yaptıkları araştırmalarla yakın fotoğrafları çekilen yiyecekleri böyle görüntüledi. İşte bilim adamlarının görüntülediği o yiyecekler..

Şub
13
2013
Dünya haberleri
Dubai dünyanın en yükek otel binasını yapıyorDünyanın en yüksek otel binası bu yılın sonlarında Dubai’de açılacak.

Otelcilik sektörünün en önemli şirketlerinden JW Marriott, JW Marriott Marquis Dubai adlı otelin iki kuleden oluşacağını, toplamda 355 metre boyunda olacağını ve New York’taki Empire State Binası’ndan sadece 26 metre daha kısa olacağını açıkladı.      

Yazımızın devamından en yüksek otel projesinin resimlerini görebilirsiniz...
Şub
12
2013
Doğu Türkistan Haberleri
CHP başkanı kılıçdaroğlu DoğuTürkistan üniversitesin'den doktora ünvanı aldıCHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na, Çin'in ışgalı altındaki Doğu Türkistan ziyareti sırasında D.Türkistan Üniversitesi 'nde Fahri Doktora unvanın verildi.

Kılıçdaroğlu, ilk kez bir üniversiteden fahri doktora ünvanı almış oldu. 

İşadamları ve partilileriyle geldiği Çin'de 8 günlük gezinin Pekin ve Şangay'ın ardından son durağında D.Türkistan'ın başkenti Urumçi'ye gelen Kılıçdaroğlu'na Sincan Üniversitesi'nde Fahri Doktora ünvarı verilerek kep giydirildi.
Oca
20
2013
Video'lu Haberler
nato şarkısı türkçe sözleri www.aybilgi.net bilgi sitesi.Sadece Türkiye´de değil tüm dünyada bugünlerde herkes peçeli meçhul şarkıcının şarkısını dinleyerek emperyalizme lanet okuyor.

Peki NATO´nun parçasının sözleri neyi anlatıyor? İşte Tacikçe nato şarkısının Türkçe sözleri
Oca
06
2013
Türkiye haberleri
Maya Takvimi inancına göre 21 Aralık'ta kıyametin kopacak olması ve İzmir'e bağlı Şirince isimli kasabanın bu kıyametten kurtulacak olması rivayeti her geçen gün çığ gibi büyüyor., 

En son Tom Cruise de şirince kasabasına gideceğini açıkladı..

Gelenlerin sonu gelmiyor.
 

Selçuk ilçesine bağlı 700 nüfuslu köye gelenlerin ardı arkası kesilmezken, insanlar kalacak yer kalmayan köye karavanlarla geliyor. Köye bu günlerde gelenler aslında Şirince'nin ününü merak ettiklerinden ziyaret yapıyor

Ara
10
2012
Bilgi Haberleri
Dinazor folisi ve dinazorlar neden tükendi? www.aybilgi.net bilgi sitesinde!Amerikalı bilim adamları, 65 milyon yıl önce büyük bir göktaşının Dünya’ya çarpması sonucu nesli tükendiği sanılan dinozorlar ile ilgili bilinen teorilerin aksine ilginç bir iddia ortaya attı.

Buna göre çarpışmadan hemen sonra Dünya’nın atmosferi o kadar sıcaklaştı ki tüm dinozorlar birkaç saat içinde öldü.
Ara
09
2012
Türkiye haberleri
zazaların bölgeleri - zazalar haritası - zazalar kürt değildir.''Tarihte Zazalar ve Zazaca'' bildirisiyle Sempozyuma katılan tarihçi yazar Ali Kaya, Zazacanın Kürtçenin bir lehçesi olmadığını ve Zazaların ayrı bir halk olduğunu söyledi.

“Zazalar kesinlikle Kürt değildir” sözleriyle konuşmasına başlayan Kaya, ” Nasıl ki yıllarca Kürtlere ‘kart-kurt’ politikasıyla Türklük dayatıldıysa bugün aynı şekilde Zazalar Kürt’tür deniliyor.
Kas
23
2012
Türkiye haberleri
Atatürk fotoğrafıBursa merkezli Artikel'in kurucusu işadamı Murat Özbalcı, ABD'de bir yazılım firmasına Atatürk'ün orijinal el yazısının fontunu yaptırdı.

Çalışma için çok sayıda doküman hazırlanıp firmaya gönderildi ve 3 aylık çalışma sonucunda ilk örnekler Türkiye'ye ulaştı.
Kas
10
2012
Almanya haberleri
Babası oğlu için sokakta kırmızı etekle dolaştı!Almanya’da okula elbiseyle gittiği için arkadaşlarının dalga geçtiği oğlunu rahatlatmak isteyen baba etek giyip sokağa çıktı.

Baba bu davranışıyla oğluna rol model oluşturduğunu düşündüğünü söyledi.

Almanya’nın güneyinde küçük bir kasabada yaşayan Nils Picker beş yaşındaki oğlu okula elbiseyle gitmek isteyince onu bu seçiminde özgür bıraktı.
Kas
05
2012
Sağlık haberleri
Yemek yedikten sonra yapmamanız gereken 7 alışkanlıkYemek yedikten sonra, yapmayı alışkanlık haline getirdiğimiz şeyler vardır;

kemer gevşetmek, sigara içmek vs gibi. Bunların sağlığımız açısından ne kadar tehlikeli olduğunu biliyor musunuz peki?


Eki
25
2012
Fotograflı haberler
kurban bayramı resimli mesajlar - kurban bayramınız kutlu olsun 1Aybilgi.net websitesi olarak bizlere Kurban Bayramınızı en güzel ve en anlamlı bir şekilde, gelecek bayramlara kavuşabilme hevesi içerisinde yakınlarınızla, sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ederiz.

Nice Huzurlu, sağlık, mutluluk dolu bayramlara. Yazımızın devamından en güzel kurban bayramı resimli mesajlarını görebilirsiniz.
Eki
24
2012
Fotograflı haberler
Bir maymun'nun çıta yavrusuna anne'lik yapıyor.Maymun ve çıta yavrusu;

İnsanların hayvanlardan öğrenmesi gereken çok şey var bir anne maymun, annesi olmayan çıta yavrusuna annelik yapıyor...

İşte o ana maymun ve çıta yavrusunun resimleri
.

Eki
20
2012
Fotograflı haberler
Hayattan en ilginç ve yaratıcı tasarımlar - en ilginç dizayan resimleriHayattan ilginç tasarımlar;

Hayatımız'da o kadar çok ayrıntı var ki bu ayrıntıları bulup yaşamızı kolaylaştıran ve renklendiren işte o yaratıcı fikirlerin sonucunda çıkmış en ilginç yaratıcı tasarımlar...

Eki
19
2012
Kişisel gelişim haberleri
Kişinin uyku halinden karakterinin (kişiliğini) anlamakUyuma şeklinden kişiliği anlamak;

Bu gün sizlere her gece yapmış olduğumuz fakat, hiç dikkatimizi çekmeyen bir konuya değiniyoruz. Sevginiziniz yada arkadaşınız uyuma şeklinden onun karekterini anlayın!

Eki
19
2012
İlginç haberler
Yaşamdan en ilginç fotoğraflar ve hayatttan en acayip resimleri (ilginç yaşam kareleri) Türkiye'den ve Dünya'dan ilginç fotoğrafları mı arıyorsunuz?

Bu gün aybilgi.net sizler için hayattan en ilginç bulduğumuz 10 ilginç resmi yayınlıyoruz.  Yazımızın devamında bu en ilginç kareleri görebilirsiniz..
Eki
19
2012
İnternet haberleri
Yandex site reklamları geliyorYandex'den pazar payını büyütmede bir hamle daha;

Türkiye internet arama motoru pazarına hızlı giriş yapan Yandex, siteler de reklamlarını yayınlamak için çalışmalarının sürdüğünü belirtti.  Rusya devletinde yapılan bu reklam çalışması Türkiye'ye gelmesi yakındır.
Eki
08
2012
Dünya haberleri
italyanların alım gücü 20 yıl geriledi.İtalya'da yapılan bir araştırma, ülkedeki alım gücünün 20 yıl önceki düzeylere düştüğünü gösterdi.

İtalya Perakende Birliği (Confocommercio) Araştırma Merkezi'ne göre; İtalyanlar Cumhuriyet tarihinin en kötü dönemini yaşıyor.

2008 yılında patlak veren finansal krizden bu yana, İtalyanlar temel ihtiyaçlarından yüzde 6.5 oranında kesinti yaptı.
Eyl
26
2012
İnternet haberleri
facebook zaman tüneli zorunlu olyuorFacebook'taki bu dev değişikliğe hala ayak uyduramayanlardansanız, bu tarihe dikkat edin!

Çıkalı bir yıl oldu ancak hakkındaki tartışmalar bitecek gibi durmuyor.

Facebook Zaman Tüneli, kullanıcılar arasında adeta salgın gibi dolaşmaya devam ediyor.
Eyl
02
2012
İnternet haberleri
Gün geçmiyor ki Facebook bir yenilikle daha karşımıza çıkmasın.

Geliştirdikleri bu band ile anlık haberler alabileceğiz.

Bu haberler eklediğimiz arkadaşlarımızın kimlerle arkadaş olduğunu ya da neler yaptığını gösterecek. Gelin hep beraber bu haber bandının ne işe yaradığına bakalım.
Eyl
02
2012
Sağlık haberleri
Afrodizyak etkili besinler erkekler ve kadınlar için besin listesiBazı besinlerin karın doyurmanın yanı sıra afrodizyak etkisi de bulunuyor.

Maydanoz, nane, tarçın, kekik, vanilya, sivri biber, hardal, kereviz, ayçiçeği, greyfurt, susam, yumurta, kuşkonmaz, enginar, bezelye, badem, ceviz, hindi, roka, şalgam, Antep fıstığı, fındık, salatalık, soğan, domates, fesleğen, karpuz, Hindistan cevizi, bal, pekmez, kivi ve mango erkekler üzerinde afrodizyak etki yapıyor.

Çikolata, ahududu, yoğurt, kırmızı biber, köri ve diğer baharatlar da kadınlar üzerinde benzer etkili. Vitaminden zengin meyve sularının da afrodizyak özelliği bulunuyor. 
Ağu
18
2012
Fotograflı haberler
En güzel iran kızları resimleriBu gün sizlere, İran kızların'nın en güzel kızlarını paylaşıyoruz. İran kızları,  çok güzel vucutlarıyla  türbansız çok güzel kızlardır.

İslam kültürüne çabuk uyum sağlayan  bu gün en güzel iran kızlarının resimlerini  paylaşıyoruz...
Haz
26
2012
Fotograflı haberler
Aydın kuşadası resimleriKuşadası Türkiye'nin Aydın iline bağlı bir ilçe. İlin kuzeybatısında bulunan ilçe, Aydın il merkezine 71 km. uzaklıktadır.

Bu gün sizlere en güzel kuşadası resimleriyle kuşadasını tanıtıyoruz. Kuşadasına görmeyenler ve gitmek isteyenler için kuşadasından ilginç manzaralar.
May
22
2012
Fotograflı haberler
Filipinli kızlar resimleri - filipin kızları resimleriFilipin kızları;

internet'te çok karışlaştığımız özellikle yahoo sohbet odalarında filipinli kızlar,  fakir olmaları dışında çok tatlı ve sevimli kızlardır. Cana yakınlardır ve filipin mufkağıda türk mutfağından farklıdır.

Bu gün sizlere en güzel filipinli kız resimlerini yayınlıyoruz.
May
21
2012
Fotograflı haberler
makedonya kızları resimleri - makedon kızları fotolarıBu gün sizlere, makedon kızların'nın en güzel kızlarını paylaşıyoruz. makedon  kızları, içten ve sıcak traflarıyla  türk kızlarına çok benzer alışkanlıkları vardır.

makedonya'da yaşıyan bu kızların bu gün en güzel makedon kızlarının resimlerini  paylaşıyoruz...
May
21
2012
Fotograflı haberler
en güzel kırgız kızları resimleri - kırgız kızları fotoları - www.aybilgi.netBu gün sizlere, Kızgız kızların'nın en güzel kızlarını paylaşıyoruz. Kırgız türk kızları, anadolu kızlarına çok benzer yönleri vardır.

Türk kültürünü yaşıyan bu kızların bu gün en güzel kırgız kızlarının resimlerini  paylaşıyoruz...
May
20
2012
Fotograflı haberler
Pirana balığı fotosu - pirana balıklarıPirana küçük ama yırtıcılığıyla dikkat çeken bir düzüneyi aşkın balık türü Pirana adıyla bilinir.

Bu gün sizlere için en vahşi et yiyen pirana balıklarının resimlerini yayınlıyoruz.

Yazımızın devamından pirana balıklarının resimlerini görebilirsiniz.
May
20
2012
Sayfa 1/55 1 2 3 4 > >> >|
Arama