Dünya'nın en rezil Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçlarını açıkladı mı?
26/02/2013 22:59 - Onur
Dünya'nın en rezil üversitesi açık öğretim fakültesi sınav sonuçlarını açıkladı Bu sene Anadolu ünversitesi açık öğretim fakültesi (AÖF) Hayatımda gördügüm en boktan üniversite olduğuna karar verdim. Sınav kitaplarını sınavdan 1 hafta önce aldık. 1 haftada 7 kitap bitireceğiz. günde 1 kitap'a denk geliyor. 

Kitapları sınava 1 hafta kala dağıttılar. Sınav sonuçlarını final sınavına 10 gün kala açıkladılar.  Açık öğretimin rezillikleri bunlarla sınırlı değil!


1ay  geçmesine rağmenn halen sınav sonuçları açıklanmadı. AÖF fakültesinin diğer bir rezilligi 2 milyon kişinin gerçekten açıktan okuduğunu bu sene anladım. Rahatsın  açık hava okumanada gerek sınava 2 gün önce kitapları eline tutuştuyorlar. sonra 2 gün sonra sınav var diyorlar. Birde 4 kere manisa merkeze gidiyoruz ki o da işin ayrı bir rezilligi. sanki bunu ilçelere verseler olmayacak.. Bütün insanları biryerde topluyorlar. birde yılda 4 kereye çıkarmışlar. herkes'e büyük şehirdemi okuyor sanıyorlar nedir anlamadım.

Allah belanızı versim, verdigimiz açık öğretim paralarıda haram olsun zehiir zıkkım olarak çıksın.  2 tane sınav için 7 tane kıçı kırık kitap için 450 lira para veriyoruz.

Dünya'nın en rezil üversitesi açık öğretim fakültesinde okuyan arkadaşlara başarısızlıklar diliyorum
http://www.aybilgi.net/haberler/2516_Dunyanin-en-rezil-Universitesi-Acik-Ogretim-Fakultesi-sinav-sonuclarini-acikladi-mi.html