Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Makaleler > Sağlık > Kadın Sağlıgı > Kadınların yeni gözdesi, cinsel bölge estetigi yani vajina estetiği


Kadınların yeni gözdesi, cinsel bölge estetigi yani vajina estetiği
Tarih 08/03/2013 18:10 Yazar Onur Okuyanlar 2669   Sayfa Numarası 8996
Print Pdf RSS
Kadınların yeni gözdesi; Vajina Estetiği

Estetik cerrahideki gelişmeler cinsel mutluluğun kapılarını açıyor!

Son birkaç yıldır sık sık duymaya başladığımız vajina estetiği ameliyatı gün geçtikçe yaygınlaşmaya başladı. Cinsel organlarının şeklinden memnun olmayan kadınların gözdesi haline gelen vajina estetiği hakkındaki son gelişmeleri konusunda uzman olan Op. Dr. Nazmi Bayçın’a sorduk. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cinsel organ estetiğinin yaygınlaştığını ifade eden Dr. Nazmi Bayçın, vajina estetik ameliyatlarının bu denli popüler hale gelmesinde yüksek memnuniyet oranıyla birlikte alınan yüz güldürücü başarılı sonuçların etkili olduğunu vurguladı.


Kadınların yeni gözdesi  Vajina EstetiğiYapısal ya da genetik nedenlerle kadınların cinsel organlarının estetik görünümü rahatsız edici olabiliyor.

Bilhassa vajina iç dudaklarının normalden büyük ve sarkık olması hijyenik problemleri de beraberinde getirerek mantar enfeksiyonlarına zemin hazırlıyor.

Vücut salgılarının deri kıvrımları arasında birikimi kötü kokuya neden olurken cinsel hayatı da olumsuz yönde etkiliyor. Partnerine karşı kendini kötü hisseden kadının özgüveni zayıflıyor ve cinsellikten uzaklaşıyor.

Psikolojik depresyona yol açmasıyla birlikte kadın erkek ilişkilerine de zarar verecek boyutlara ulaşan vajina estetiği, günümüz kadınının bilinçli hale gelmesiyle son yıllarda daha da önem kazandı.

Dünya üzerinde her ırktan kadına cinsel organ estetiği yapmış olan ve sadece yurtdışında yaptığı estetik vajina ameliyatlarının sayısı 250’yi aşan Dr. Nazmi Bayçın, “Kadınların cinsel organının şekli her ırkta karakteristik farklılıklar gösterebiliyor. Uzakdoğu kadınında vajina dış dudakları daha dolgun, Kuzey Avrupa kadınlarının dış dudakları zayıf olduğu için iç dudakları nispeten büyük ve sarkık görünüyor. Afrika kökenli ve Güney Amerikalı kadınların cinsel organlarının estetik yapısı ise son derece orantılı, bütünü oluşturan anatomik yapılar birbiriyle oldukça uyumlu. Cinsel organ estetiği Uzakdoğu, Eskimo ve Afrika kökenli kadınlar arasında çok yaygın bir ameliyat olmamakla birlikte, Kuzey Avrupalı ve Amerikalı kadınlar arasında oldukça yaygın. Güney Amerikalı kadınların cinsel organ yapıları son derece estetik olmasına rağmen özellikle Brezilyalı kadınlar diğer tüm estetik ameliyatlarda olduğu gibi vajina estetiğine de oldukça önem veriyor.” dedi.

Neden Vajina Estetiği?

Yakın bir zamana kadar birçok kadının, aslında var olduğu halde çözüm arayışı gereği duymadığı, belki de çözümü olduğunu bilmediği için ihtiyaç duymadığı ya da kendi yapısal özelliği olarak kanıksadığı bu problemler, Dr. Bayçın tarafından kazandırılan modern tekniklerle sona eriyor. Son yıllarda Türkiye’de de yaygınlaşmaya başlayan vajina estetiği ameliyatları arasında en çok talep edilen ameliyatın iç dudak küçültme estetiği olduğunu söyleyen Bayçın, “Türk kadınlarının cinsel organlarında iç dudakların büyük olmasının yanı sıra, kenarlara doğru geldikçe renginin koyulaşması da sık rastlanmasına rağmen göz ardı edilen bir problem. İç dudak küçültme ameliyatı ile hem iç dudakların dışa taşan fazlalıkları alınıyor, hem de renk koyulaşmasından kaynaklanan renk uyumsuzluğu düzeliyor, estetik olarak çok daha kabul edilebilir bir görünüm kazandırılıyor. Bu ameliyat cinsel organ estetiğini düzeltmekle kalmıyor, aynı zamanda kadına özgüven kazandırarak psikolojik bir iyileşme de sağlıyor. Partnerinin karşısına daha güzel, daha temiz ve kendinden daha emin bir şekilde çıkan kadın, paylaşıma daha açık oluyor, cinselliği daha aktif yaşıyor ve ruhsal doyuma tam olarak ulaşıyor. Cinsel organ ameliyatları, bu gibi sebeplerden dolayı yıpranan kadın erkek ilişkilerini de onararak mutsuz ve umutsuz evlilikleri bile kurtarabiliyor.” diyerek sözlerini bitirdi.Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.