Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Makaleler > İnternet > İnternet > E-posta gelen kutusu açmak, Email gelen kutusu açılmıyorsa 5 farklı çözüm.


E-posta gelen kutusu açmak, Email gelen kutusu açılmıyorsa 5 farklı çözüm.
Tarih 05/03/2013 21:19 Yazar Onur Okuyanlar 2219   Sayfa Numarası 6893
Print Pdf RSS
email-posta gelen kutusu açmak, Email gelen kutusu açılmıyorsa 5 farklı çözüm.

E-posta Gelen Kutusu Sorunu ve Çözümü
Bazı durumlarda e-mail gelen kutusuna yani inbox a giremiyoruz bunun bir çok nedeni ve çözüm yolları var sizlere onu anlatmaya çalışacağız.
 

Birinci Çözüm Yolu
Firefox yükleyin ve hesabınıza Firefox internet tarayıcısından girmeyi deneyin.
 

İkinci Çözüm Yolu
Windows Update güncellemelerini yapın. (Dikkat bunu yaparken KB97103 güncellemesini kurmuyoruz, lisanslı kullananlar için sıkıntı yok)
 


Üçüncü Çözüm Yolu
Internet Explorer açıkken Araçlar-> İnternet Seçenekleri -> Güvenlik -> Bölge Güvenlik düzeyininin orta olduğuna emin olun. Bu ayar yüksek olunca Live servisine giriş yapamıyoruz.
 

Dördüncü Çözüm Yolu
Şayet Live Messenger’ı kurarken Live Mail kurduysanız hesabınız Live Mail’le ilişkilenmiş olabilir, Live Mail ile oturum açıp Maillerinizi bilgisayarınızdan okuyabilirsiniz. Bu çok kullanışlı bir programdır, şayet bilgisayarınızı sizden başka kimse kullanmıyorsa çok işlevli bir program. Tüm mail hesaplarınızı aynı anda kontrol edebilirsiniz.
 

Beşinci Çözüm Yolu
Eğer varsayılan tarayıcınız Firefox, Chrome veya Opera ise Messenger’dan direkt Gelen Kutusu’na giremezsiniz. Bunun için hotmail anasayfasında giriş yapmalısınız.
 

Veya Firefox kullanıyorsanız çok kullanışlı bir eklent var, IE Tabs eklentisini Firefox’a kuruyoruz. Kurulum bitince Firefox’un baştan başlatılmasını isteyecek ve baştan başlatın.
 

Firefox Araçlar IE Tabs kısmına geliyoruz ve aşağıdaki resimdeki gibi herşeyi işaretliyoruz ve bunları yazıp Tamam diyip kaydediyoruz.

Artık Live Messenger’dan gelen kutumuza sorunsuz giriş yapabileceğiz.

Eğer sizinde karşılaştığınız Gelen Kutusu’na girememe nedenleri ve çözümleri varsa lütfen bizimle paylaşın.
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Onur
yorumlar Sayfa güncellenmiştir!
08
Şub
Arama
 
.