Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Makaleler > Sağlık > Cinsel Sağlık > Cinsel gücünüzü ve performansınızı arttırmanın yolları


Cinsel gücünüzü ve performansınızı arttırmanın yolları
Tarih 05/03/2013 18:16 Yazar Onur Okuyanlar 1712   Sayfa Numarası 9015
Print Pdf RSS
Cinsel gücünüzü arttırmanın yolları

Cinsel gücünüzüböyle arttırabilirsiniz !Cinsel performansınız eskisi kadar güçlü değilse bu habere mutlaka göz atınız.

Cinsel performans bazı insanlar için gurur meselesi haline gelebilir. Cinsel performansınızın ortalamanın altında olması, bir probleminiz olduğu ya da bundan sonraki hayatınızın sorunlu geçeceği anlamına gelmez.


cinsel performansı ve gücü artırma yolları
Cinsel performansı ve gücü artırma yolları;


Günlük yaşamınızda yapacağınız bazı küçük değişiklikler, partnerinizle daha iyi deneyimler yaşamanıza yardımcı olabilir.

* Stresten kaçının. Stres cinsel sağlığınızı tehdit eder ve gücünüzüdüşürür. Sevişirken başka şeyler düşünmeniz, her iki tarafın da tatmin olmasını engeller ve hayal kırıklığına neden olur. Günlük meditasyon, sıcak duş ve aromaterapi seansları beden ve zihninini stresten korur. Yatak odanızda lavanta kokulu mumlar bulundurmanız da işe yarayacaktır.

* Kullandığınız ilaçlara dikkat edin. Bazı ilaçlar cinsel performansı etkileyebilir. Eğer problemin nedeni ilaçlarsa bunların yerine başka ilaç kullanın. Özellikle antidepresanlar cinsel gücünüzüolumsuz etkiler.

* Hormon dengesizliklerinizi kontrol etmek için kan testi yaptırın. Hormonlar da performans ve cinsel istekte önemli rol oynar. Eğer hormon dengesizliğiniz varsa ilaç tedavisiyle bunu aşabilirsiniz. Menopoz ve hamilelik dönemindeki kadınlarda hormon dengesizlikleri yaşanabilir.

* Bitkisel takviyeleri ihmal etmeyin. Bazı bitkiler her iki cinste de libido ve hormon artışına yardımcı olur. Bu da cinsel sağlığınızı olumlu yönde etkiler.

Kaynak:LEYDITURK ÖZEL / Çeviren: Gonca ErkmenGoogle'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
    Shell Nedir?
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.