Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Makaleler > Oyunlar > Multiplayer Oyunlarda Nefret Edilesi Biri Olmanın Yolları


Multiplayer Oyunlarda Nefret Edilesi Biri Olmanın Yolları
Tarih 06/03/2013 07:16 Yazar Onur Okuyanlar 1199   Sayfa Numarası 144
Print Pdf RSS
Multiplayer Oyunlarda Nefret Edilesi Biri Olmanın Yolları

multpliplayer oyun ortamlarında insanların bucak bucak kaçacağı biri olmak isteyenler için, arkadaşlarımızın hazırladığı bir liste:

1) mikrofonunuzun ağzınıza girdiğine emin olun: oyun esnasında mikrofonunuz ağzınıza girsin ki, söyledikleriniz normalden çok daha yüksek bir desibelde ve anlaşılmaz bir şekilde, gürültü olarak çıksın. bu sayede sizi dinlemek zorunda olan diğer oyuncuların kulaklarının ırzına geçebilirsiniz.

2) deli gibi küfredin: ana baba, soy sop ne varsa dahil etmeyi de ihmal etmeyin. ya da aynı küfrü kerelerce yinelemeyi de deneyebilirsiniz. karşınızdakini ilk yol rahatsız etmediyse, bu edecektir.

3) sürekli soru sorun: "evet gençler herkes nereden?" ya da "babalar, ben 19 yaşımdayım ya sizler?" diye konuya girebilirsiniz. aklınıza gelen her konuda sürekli sorun, ve alacağınız yanıtlarla dalga geçin. karşınızdakinin yaşıyla ya da yaşadığı yerle, gittiği okulla, ismiyle... en süper siz olduğunuza göre, buna hakkınız vardır.

4) lag i bahane edin: oyundaki başarısızlığınız için lag i, server ları ya da türk telekom u sorumlu tutun. kendinizden asla şüphe etmeyin.

5) evdekilerle konuşun: oyun esnasında mikrofonunuz açıkken bir yandan da evdekilerle sohbet edin. diğer oyuncular önce ne dediğinizi anlamayacaklardır. zavallıcıklar...

6) diğerlerini aşağılayın: oyun esnasında elde ettiğiniz en ufak bir başarıda yapacağınız ilk iş rakibinizle dalga geçmek olsun.

7) acımak yok: oyunda yerine getirilmesi gereken görevler varsa, görevin selameti için, takım arkadaşlarınızı da vurmayı ihmal etmeyin.

8) ekranı spam e boğun: kopyala yapıştır sanat eserlerinizi oyun esnasında diğer oyuncularla paylaşmakta sakınca görmeyin. arkadaşlarınız eserinize ilk yolladığınızda dikkat edemeyebilecekleri için bir kaç yüz kere üstüste yollayın.

9) mmorpg görevlerine yardım isteyin: world of warcraft vb. mmorpg oynaren aldığınız en basit görev için bile yardım isteyin. yardım edecek birini bulduğunuzda, adamı canından bezdirinceye kadar da yakasını bırakmayın, aptalca sorularınızı sıralayın. hiç bir şeyi kendi başınıza keşfetmeye sakın çalışmayın!

10) oyunu bırakın: erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır efendim. yenilgi kaçınılmaz olduğunda oyundan çıkın. oyun çıkmanıza izin vermiyorsa şartları zorlayın, gerekirse internet bağlantınızı kesin ama asla karşınızdakine kazanmanın zevkini tattırmayın. çünkü sadece sizin kazanmaya hakkınız var.

11) hiçbir şeyden memnun olmayın: oyundan sürekli şikayet edin: grafiklerden, arayüzden, oynanabilirlikten, bölüm tasarımlarından, karakterlerden, silahlardan... herşeyden! ta ki karşınızdaki "e o zaman ne diye oynuyorsun bu oyunu be adam!" diye sorana kadar. bu soru sorulduğunda, amacınıza ulaştığınıza emin olabilirsiniz.

12) lobi adabı: yeni oyun için lobide beklerken "ready" ye basmayanlara müsamaha göstermeyin! ağzınıza geleni söyleyin!
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama