Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Makaleler > Moda > Erkekler bu kış 'şık' olacak


Erkekler bu kış 'şık' olacak
Tarih 06/03/2013 01:31 Yazar Onur Okuyanlar 2024   Sayfa Numarası 5678
Print Pdf RSS
Bir giyim firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun, erkeklerin ”güzel giyinmeye” isteklerindeki artışın, firmalara da ilham verdiğini söyledi.

http://www.yelizindunyasi.com/wp-content/uploads/2007/09/2008-erkek-modasi.jpg


Bu yıl firma olarak geçen yıla göre yaklaşık 2 katı bir seçenek sunacaklarını ifade eden Coşkun, ”Bu yıl koleksiyonlarda erkek giyimde, koyu renkler hakim. Kesimlerde ise erkeği daha gösterişli kılacak fit kalıplar var. Sonbahar kış koleksiyonumuzda erkeklere trikolarda 500′e yakın, mont ve kaban grubunda ise 100′ün üzerinde seçenek sunacağız” diye konuştu.

YENİ TREND 2 DÜĞME
Gömleklerde de takım elbiseler gibi fit kalıpların koleksiyonlarda yerini aldığını belirten Coşkun, 3 düğmeli ceketlerin ise bu yıl tarih olacağını bildirdi.

Coşkun, ceketlerin bu yıl 2 düğmeli olacağını ifade ederek, ”Erkeklerin modayı yakından takip etmesi firmaları da hareketlendirdi. Firmalar artık, uluslararası moda fuarlarındaki en yeni modelleri anında Türkiye’ye taşıyor” dedi.

Başka bir giyim firmasının Genel Müdürü Selahattin Taşkınırmak da sonbahar kış sezonu hazırlıklarını tamamladıklarını hatta 2011 yaz sezonu çalışmalarına şimdiden başladıklarını söyledi.

4 MEVSİMLİK İNCE KUMAŞLAR
Bu yıl erkek giyimde siyah, gri, kahverengi ve füme tonlarının ağırlıklı olacağını belirten Taşkınırmak, ”Kumaşlarda ise kalın kumaşlar yerine 4 mevsimlik ince kumaşlar tercih edildi. Dar kalıplar dikkati çekiyor. Çift yırtmaç yerine tek yırtmaç, 3 düğme yerine ise iki düğme yer alıyor. Takımlarda kol ve etek boyları kısalırken, pilesiz pantolanlar revaçta. Bu kış kruvaze ve mono yakalı takımlar erkeği daha hoş gösterecek” dedi.

Taşkınırmak, kumaşlarda kalın çizgiler yerine kendinden desenli, ince çizgili kumaşların da daha çok tercih edildiğini kaydetti.
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama