Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
 %100 Ücretsiz Türkiye'nin Ansiklopedi Bilgi Sitesine Hoşgeldiniz. Amacımız Kaliteli ve Tarafsız Türkçe Bilgi yi farklı iletişim teknolojileri araçları kullanarak ücretsiz iletmektir. AyBilgi 2012 yılında kurulmuş olup, internetteki en eski türkçe ansiklopedi sitesidir.
>  Anasayfa > Makaleler > Güzellik ve Bakım > Temiz havanın cit'e faydalari


Temiz havanın cit'e faydalari
Tarih 08/03/2013 15:45 Yazar Onur Okuyanlar 1247   Sayfa Numarası 6078
Print Pdf RSS

Temiz havanın faydaları.

Bir temiz hava kürü, yağlı ciitler için olduğu kadar kuru ciltler için de koruyucu bir özellik gösterir Eğer cildiniz kuruysa…

Deriniz kötü nemlendirilmiştir Bu olay genellikle yüzeysel dolajımın yetersiz olmasından ileri gelir Temiz havada bulunan oksijen kan dolaşımım hızlandırır, böylece deriniz geniş ölçüde su ihtiyacını gidermiş, nemlendirilmiş olur Ama, dikkat! Rüzgar ve güneşin kurutucu bir etkisi vardır. 

Şu halde, büyük ölçüde süper nemlendirici bir krem kullanmalısısınız Cildiniz daha esnek bir duruma geldiğinde bundan canlandırıcı bir tedavi olarak yararlanın: canlandırıcı krem veya güzellik serumu gibi Eğer cildiniz yağlıysa:Bunun nedeni iç yağı salgılarının düzensizliğidir.

Bu fazlalık genellikle bir sinirsel gerilime bağlıdır Oksijen sinir sisteminin düzenleyicisidir ve bu sistemin çalışması da terlemeyi oluşturduğundan ter daha rahatça çıkabilir: ilk günler deride yağlı estetik açısından kötü bir görünüm yaratır, ama sağlığa yararlıdır Temizleyici maskeler uygulayın, pisliklerin yok olduğunu görerek şaşıracaksınız Pekiştiricileri kullanın.

 

Yavaş yavaş salgılar düzene girecek ve burada da açık hava kürünün yararlarını artırıcı özel bir tedavi yapma fırsatını yakalıyacaksınız Eğer temiz hava kürü yapabilme şansınız yoksa, çevrenizdeki koruluklardan eliniz**den geldiğince yararlanmaya bakın Eğer iyi bir balkonu bulunan azınlıklardansamz, sabahın ilk güzel saatlerinde yemeklerinizi burada yemekte tereddüt etmeyin
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama

Bilgi Mesajı

Dünya'nın en iyi arkadaşlık ve sosyal ağına ücretsiz GOLD ÜYELİK KAZANDINIZ.

Yeni insanlar ile tanışmak, müzik dinlemek, video ve fotoğraf paylaşıp aynı zamanda görüntülü sohbet etmek istiyorsanız, Buraya Tıklayarak sayfamızı ziyaret ediniz.