Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
 %100 Ücretsiz Türkiye'nin Ansiklopedi Bilgi Sitesine Hoşgeldiniz. Amacımız Kaliteli ve Tarafsız Türkçe Bilgi yi farklı iletişim teknolojileri araçları kullanarak ücretsiz iletmektir. AyBilgi 2012 yılında kurulmuş olup, internetteki en eski türkçe ansiklopedi sitesidir.
>  Anasayfa > Makaleler > Güzellik ve Bakım > Oksijen Kürüyle Kırışıklıkların Giderilmesi, Kırışık giderme formüllleri


Oksijen Kürüyle Kırışıklıkların Giderilmesi, Kırışık giderme formüllleri
Tarih 08/03/2013 15:47 Yazar Onur Okuyanlar 1605   Sayfa Numarası 8398
Print Pdf RSS
Oksijen tedavisi,cilt yenilenmesi bakımından bayanların en çok tercih ettiği bir yöntemdir. İğne kullanılmadan basınç yoluyla saf oksijen cilde tatbikiyle olur.

kırışıklık gidermek www.aybilgi.net

Oksijen terapide uygulama;cildin en alt tabakasına belli bir kuvvetle doğal oksijen basınç yoluyla enjekte edilir. %98 saf olan oksijen içerisindeki özel vitaminler sayasinde cilde tatbik edildikten sonra ciltte hemen canlılık görülür. Oksijen daha derin katmanlara ulaştıkça tatbik edilen bölgelerde toksinler atılarak hücre yenilenmesi sağlanır.
 

Cilt ve vücut bakımında kullanılan bu kürler sadece belli bir basınç derecesinde uygulanır. Oksijen tedavisi,ile cildi yenileme ve tazeleme özelliği yanı sıra cildin derinliklerine kadar ulaşıldığından cildin alt katmanlarının metobolizmasını da hızlandırdığından hücre yaşlanmasını engeller. Bu yüzden kırışıkların giderilmesi ve cildin yaşlanması geciktirilmiş olur. Onun için bakımlı bayanlar,bu kürden yararlanabilir.
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama

Bilgi Mesajı

Dünya'nın en iyi arkadaşlık ve sosyal ağına ücretsiz GOLD ÜYELİK KAZANDINIZ.

Yeni insanlar ile tanışmak, müzik dinlemek, video ve fotoğraf paylaşıp aynı zamanda görüntülü sohbet etmek istiyorsanız, Buraya Tıklayarak sayfamızı ziyaret ediniz.