Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
 %100 Ücretsiz Türkiye'nin Ansiklopedi Bilgi Sitesine Hoşgeldiniz. Amacımız Kaliteli ve Tarafsız Türkçe Bilgi yi farklı iletişim teknolojileri araçları kullanarak ücretsiz iletmektir. AyBilgi 2012 yılında kurulmuş olup, internetteki en eski türkçe ansiklopedi sitesidir.
>  Anasayfa > Makaleler > Güzellik ve Bakım > Frizz-Ease ile saçlarınıza fön etkisi


Frizz-Ease ile saçlarınıza fön etkisi
Tarih 05/03/2013 05:15 Yazar Onur Okuyanlar 1472   Sayfa Numarası 6149
Print Pdf RSS
Saclarinizda Fön Etkisi

Kadınların eskiden beri tercihi olan ve her dönem moda olan düz saçlar popülerliğini hiç kaybetmiyor Ancak saçlarınız elektrikleniyorsa, asi ve inatçı bir forma sahipse dümdüz saçlara sahip olmak, bir o kadar zorlayıcı ve zahmet verici işlemler gerektirebilir.

Hayalini kurduğunuz saçlara ulaşmak için artık ne kendinizi ne de saçınızı yormanıza gerek yok! Gerçekçi çözümlere giden yol John Frieda Collection’dan geçiyor!

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzqgvc4KFcK_W-QAYkguurPpROO_-RSAOd9McBnV4krW1spIDtEgİşte Hollywood ünlülerinin saç artisti ve Amerika’nın en çok satan saç serumunun ve renk bakım şampuanlarının yaratıcısı John Frieda’dan zor şekil alan asi saçlarınızı ve karışık buklelerinizi yumuşatarak, parlak ve düz saçlara sahip olmanıza yardımcı olacak muhteşem ürünler!

Frizz-Ease® Straight Ahead® Daily Shampoo – Düzleştirici Etkili Günlük Şampuan

Frizz-Ease® Straight Ahead® Daily Conditioner – Düzleştirici Etkili Günlük Bakım Kremi

Straight Defining Complex teknolojisi içeren formül saçları şampuanlama ve bakım esnasında düz şekillendirmeye hazırlamak için özel olarak geliştirilmiştir Elektriklenme ve kabarma problemini önlemeyi destekler Saçlarınızı kontrol altına almayı kolaylaştırarak profesyonelce düzleştirilmiş , şekilllendirilmiş yumuşak ve pürüzsüz saçlara sahip olmanıza yardımcı olur Günlük kullanım için idealdir
Fiyatı: 22 TL
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama

Bilgi Mesajı

Dünya'nın en iyi arkadaşlık ve sosyal ağına ücretsiz GOLD ÜYELİK KAZANDINIZ.

Yeni insanlar ile tanışmak, müzik dinlemek, video ve fotoğraf paylaşıp aynı zamanda görüntülü sohbet etmek istiyorsanız, Buraya Tıklayarak sayfamızı ziyaret ediniz.