Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM OLARAK GÖZÜKECEK KOD
>  Anasayfa > Makaleler > Donanım > Toshiba (toşiba) dan uzun pil ömürlü netbooklar 'toshiban NB300 Netbook'


Toshiba (toşiba) dan uzun pil ömürlü netbooklar 'toshiban NB300 Netbook'
Tarih 08/03/2013 09:36 Yazar Onur Okuyanlar 2816   Sayfa Numarası 7157
Print Pdf RSS
Toshiba (toşiba) dan Uzun pil ömürlü netbooklar

Toshiba’nın netbook sınıfının yeni uzun yol koşucuları NB300/NB305
Computerworld Türkiye, 31 Mart 2010


Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, 10.1” (25.7 cm) boyutlarındaki  iki yeni netbook’unu duyurdu. Toshiba mini NB300 ve NB305. 11 saate kadar uzun pil ömrü ve gelişmiş tasarım özellikleri sunan her iki model de, tasarımdan ve kullanışlılıktan ödün vermek istemeyen bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmıştır.


Tüm gün kullanım için arttırılmış pil ömrü
TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, “Önceki başarılı modellerinin devamı olarak Toshiba mini NB300/NB305’e daha sofistike bir görünüm verdik ve netbook sınıfımızın tasarımını bir adım öteye taşıdık. 

Müşterilerimizin çoğunluğu netbooklarını dışarıda kullandığından ağırlık ve pil ömründen taviz veremezdik. Mini NB300/NB305, şık tasarımından ödün vermeden yerleştirilen  6 hücreli yüksek kapasiteli pil ile 11 saate kadar pil ömrü sağlamaktadır. “

Küçük ama son derece kullanışlı
Yeni Toshiba netbook’lar rahat yazmayı sağlayan tam boyutlu klavye ve Multi Touch Kontrol özelliğine  sahip geniş Touch Pad’a sahip. Aynı zamanda bu netbooklar, günlük proje ve aktiviteleri kişisel olarak organize etmeye yardımcı olan Toshiba LifeSpace uygulaması ile donatılmış ve kayıtlı dosyaları kolayca bulmayı sağlıyor. Asıl bilgisayarları ile senkronize olmak isteyen kullanıcılar için de senkronizasyon yazılımı yüklü olarak geliyor.

Görebildiğiniz ve hissedebildiğiniz bir tasarım
Mini NB305, 3 boyutlu kapak tasarımıyla, hem görsel hem de fiziksel çekiciliği ön planda sunuyor. İki çarpıcı renk seçeneği mevcut: Kar beyazı ve kahverengi.

Toshiba mini NB300 ise bütçelerini daha bilinçli harcayan kullanıcılar için üretilmiş.  Kozmik Siyah parlak kapaklı, siyah düz klavye ile birlikte ince eğik çizgili desenle donatılmış. Toshiba’nın değer katan yeni kalite özellikleri şimdi netbook sınıfında.

Yüksek güvenirlik ve uzun ömür sağlamak için Toshiba netbook’larına sadece birinci sınıf bileşenler kullanmakla kalmıyor aynı zamanda genel olarak sadece daha yüksek fiyatlı dizüstü bilgisayarlarda bulunan 3 Boyutlu etki sensörü gibi yüksek kalite özellikleri de ekliyor. Entegre sensör, düşme ya da şok durumunda okuyucu kafayı park pozisyonuna çekerek sabit diski koruyor.

Dayanıklı ve çevre dostu
Global dünyaya sorumlu bir kurum olarak Toshiba, tüm Toshiba dizüstü bilgisayarlarında tamamen Avrupa WEEE ve RoHS direktifleri doğrultusunda, etkin kurşun, cıva ve benzeri diğer bazı tehlikeli maddelerin kullanımı kısıtlayarak çevre üzerindeki etkisini azaltmaya uyumlu olmasını sağlıyor. Ayrıca Toshiba Eko özelliği ile güç tüketimini azaltmaya fayda sağlayarak yardımcı oluyor ve kullanıcılarına gücünün farkına vardırıyor.Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
Takvim
Şubat 2020
P S Ç P C C P
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
 
.