Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Makaleler > Eğlence > Burçlar > 2011 Yay burcu, 2011 yay burcu özellikleri


2011 Yay burcu, 2011 yay burcu özellikleri
Tarih 06/03/2013 04:25 Yazar Onur Okuyanlar 1723   Sayfa Numarası 6461
Print Pdf RSS
2011 Yay burcu, 2011 yay burcu özellikleri

Sosyal hayat ve yeni çevreler bu yıla damgasını vuracak. Zor geçen yıllardan sonra bu yıl rekabet devam etse de başarılı sonuçlar ve büyük kazançlar sizi bekliyor. Geçtiğimiz yıllarda başlayan ilişkiniz bu yıl kalıcılık kazanabilir. Yeni bir ev almak istiyorsanız ya da evinizi satmak istiyor ve bir türlü satamıyorsanız bu isteğiniz bu yıl gerçek olabilir.Yayların bilinci genel geçer değerlere ön kabullere ve ileri gelenlerin kurallarına alternatif açıdan bakabilecek: kuşkucu ve özgür bir bilinçtir. Bu bilinç kovanın gelenekçi değerlerini devrimcilikle karşılar karşıt burcu boğanın asalet ve üstünlük değerlerini reddeder. Yay üstünlük diye sunulan bir şeyi kuşkuyla eleştirir değer sistemlerini isyanla alt-üst eder. Aslında onun bu kabiliyeti üstün körü kabul edilmiş değerleri sınama ve eleme imkanı sağlayan dahice bir kavrayıştan kaynaklanmaktadır. Yay karakteri yapıcı idealler kurucu bir bilinç değil ideal kabul edilen şeylerin aslında öyle olmadığını gören bir bilinçtir. Bu bilincin isyankar yapısı; gerçek ideallere ulaşmanın önündeki engelleri yıkma aşamasını teşkil eder.

Yaylar haksızlık ve ayrımcılığa karşıdır. İnsanların eşitliğine ve temel değerin insan özgürlüğü olduğuna inanır. Bu zihniyeti sebebiyle birçok yerleşik düşüncelerle arası iyi değildir. Değerlerin ve mutlak hakikat diye sarıldığımız gerçeklerin özgür akılla denetlenmesi gerektiğine inanır. O zaman inanca ve değerlere riyakarca ve alışkanlıktan kaynaklanan bağlılıkla değil samimiyetle ve isteyerek yönelir. Duygularıyla ve çıkar bağlarıyla değil üstün bir akılla gereğine inandığı için itaat eder.

2011 yılını siz Yaylar için Venüs gezegeninin Şubat 2011 yılına kadar sürecek enerjisiyle başlamak isteriz. Bu enerjinin sizler için anlamı içsel dünyanızla alakalı konularda arındırarak geçmişin tüm tozlarını üzerinizden silmek adına disiplin edici bir enerjiyle saracaktır. Bu dönemin olumlu ve dikkat edilmezse olumsuz yönleri olabilir. Şimdi bu etkileri birlikte inceleyelim. Venüs gezegeni Başak burcunda astrolojik açıdan baktığımızda zorlu bir enerjidir. Zorluğunun altında yatan en önemli sebep genişleme ve özgürlüğün temsilcisi olmasına rağmen Yay burcunda tam tersine enerjilerini arzu ettiği gibi sunamamasıdır. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır.Böyle bir konumdaki Uranüs İkizler burcunda olduğu gibi kişiye kolay yoldan şans dağıtmak yerine ne kadar özverili çalışırsan sorumluluklarına sahip çıkarsan kendini geleceğe hazırlamak adına ne kadar çok zahmete katlanırsan ben de sana o kadar olanak tanırım yüceltirim zenginleştiririm der. Siz Yaylar bu süreçte öğrenme kapasitenizi arttırmak adına geri plana çekilerek oldukça hırslı bir şeklide çalışabilir ve mesleki açıdan üst konuma çıkabilmek adına projeleriniz için araştırmalarda bulunabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Mesleki açıdan elinizde olmayan ve müdahalede bulunmanızın mümkün olmadığı gizli düşmanlıklarla karşılaşabilir fakat bütün bunlarla baş etmenin yolunun başarılı olmaktan geçtiğini anlayabilirsiniz. İşte bu hırs size daha fazla emek sarfederek kendinizi geliştirme fırsatı verir. Yine bu dönemde kendi kendinizi gayet disiplinli bir şekilde çalışmak adına istekli hissedebilirsiniz. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır. Ruhsal yönden bugüne dek olan eksiklerinizin yanlışlarınızın farkına varır ve arındırmaya temizlenmeye çalışabilirsiniz. Korkularınızın kaynağına ulaşarak bilinçaltınızdaki her sırrı çözebilirsiniz. Bütün bunları yaparken kafanızın içinde dış dünyada başarılı olmak isteği ön planda yer alabilir. Felsefi ve derin düşünmenin sessizlik içinde huzur bulmanın kendinizle barışarak mutluluğu yakalamanın keyfini çıkarırsınız. Gizli saklı gerçeklere ulaşma isteğiniz yoğundur ve toplum içinde kendinizi ifade etmek adına en önemli olgulardan birinin sağlıklı yaşamak ve huzurlu olmaktan geçtiğine karar verebilirsiniz. Spiritüel açıdan ilginç kişilerle karşılaşabilir veya bu kişilerle birebir irtibatta bulunabilirsiniz.

İkinci yöneticiniz olan mars gezegeninin eğitici disiplin verici enerjisi altında hayat şartlarınız değişime uğrayabilir ve aşırı isteklerinizi saplantılarınızı terk etmek durumunda kalabilirsiniz. Bunların tümüyle baş etmenin sırrı ise sıkı sıkıya sarıldığınız değerlerinizin sizin için ne kadar önemli olduğu ve nelerden vazgeçebileceğiniz neler olmazsa yine ayakta kalabileceksiniz olgusuyla sıkı sıkıya bağlıdır. Yani siz bağımlılıklarınızdan taviz vermezseniz yaşadığınız deneyimler sizi onlardan uzaklaştıracaktır. Eğer eşinizin parasına güvendiğiniz bir yaşam sürüyorsanız bu parayı elde etmeniz güçleşecek ailenizin desteğiyle ayakta duruyorsanız bundan eskisi gibi yararlanmanız mümkün olmayacak çalışmadan etmeden birilerine sığınarak yaşıyorsanız artık bu durum sona erecek ve hırsla çalışmak zorunda kalacaksınız. Ek gelir kaynaklarınız elinizden çıkabilecek ve siz iki kat kazanmak zorunda kalacaksınız. Cinselliğinize aşırı düşkün bir yaşam sürüyorsanız buna bir son vermek ve belirli bir düzende yaşamak zorunda kalacaksınız. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır. Finansal borçlarınız olduğu halde aşırı harcama yapıyorsanız bankalarla sorunlarınız nedeniyle tutumlu olmayı öğreneceksiniz. Krediler alarak hayatınızı geçindiriyor ve işinizi ayakta tutmaya çalıştığınız halde gelir düzeyiniz tam tersi bir yaşam sürüyorsanız eskisi gibi bu kredileri temin edemediğiniz için daha fazla emek sarfederek işinizi ayakta tutmaya özen göstereceksiniz. Kısaca neye güvenip bel bağladıysanız fakat karşılığında bir şey yapmadan tembel oturuyorsanız bilin ki Jüpiter bir gölge gibi tepenizde olacaktır.

Sevgili Yaylar yukarıdaki süreç size her ne kadar zorlu gelse de çalışan çalıştığı emeğin karşılığında düzgün yaşam süren her türlü gelirine karşı mütevazi olmasını bilen içgüdüsel arzularını iradesine yenilmeden dengede tutabilen yan gelip yatmadan kimseye güvenmeden çabalayan hakkı olmayana el uzatmayan hiç kimse Neptün gezegeninin yaratacağı etkilerden ürkmemeli yaşamını aynen sürdürmeli ve ödüllerini beklemelidir. Doğru düzgün yaşayan hiç kimse bu enerjilerden kötü bir şekilde nasibini almayacaktır. Uranüs öğretmendir ve dersini alan kişiye ise sağlam temelli ödüller sunar ve Uranüs gezegeninin ödülü geçici değil kalıcıdır. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Umarım sizin için bu ikibuçuk yıl oldukça mutlu huzurlu ve sağlam deneyimler şeklinde yaşanır ve biter.

Yönetici gezegeniniz Neptün ise 2007 yılından beri para evinizde konumunu sürdürmeye devam etmektedir. 2011 yılında da orjinal ve yaratıcı yollardan kazanmanıza destek olacaktır. Para mal ve maddi kazançlar beklenmedik yollardan aniden gelebilir yada aniden elinizden çıkabilir.

Maddi durumunuzda anormal ve karmaşık durumlar görülebilir. İçsel kabiliyetlerinizi sürdürmek için özgürlüğe gerek duyar ve bunu da paranın sağlayacağını bu dönemde düşünebilirsiniz. Parasal sorunların zararından kurtulmak için kabiliyetleriniz vardır. Bu süreçte maddi bağımsızlık duygunuz güçlü hale gelir ve siz para kazanma harcama konularında olağandışı yollar izleyebilirsiniz. Banka hesabınız önemli ölçüde dalgalanabilir. Yeni alanlar keşfetmek ve denemek cesaretini de yine bu süreçte deneyebilirsiniz.

Aşk ve İlişkiler

14 Aralık 2010 – 08 Ocak 2011 sosyal aktiviteler ve arkadaşlık ilişkileri yeni insanlarla tanışmak açısından son derece olumlu bir dönem.

02 Şubat- 16 Mart ilişkiler kurma konusunda veya sürdürmek açısından olumlu bir süreç. Fiziksel görünümünüzde canlılık. Dostluk ilişkilerine önem verme. Dış dünyada dikkatleri üzerinize toplama.

03 Nisan-27 Nisan yakın çevrenizle olan ilişkinizde hareketlilik ilişkilerde daha hızlı ve ateşli davranışlar. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır. Özgürlük meylinin yükselmesi. Evinizle alakalı gelişmeler. Partnerinizle yapılan kısa yolculuklar. Olumlu bir süreç fakat yine de ilişkinizde duygularınızı biraz daha denetim altında tutmanız ve dikkatli hareket etmeniz gerekebilir. ayrıca iletişim yoluyla yeni tanışmalar ve çabuk bitecek kısa ilişkiler yaşama.

05 Mayıs- 19 Haziran aynı anda iki ilişkiyi birden sürdürme kararsızlıklar aşkta şanslı bir dönem. Çift kısmetlilik yüzeysel ilişkilere yatkınlık iletişim ve haberleşme yoluyla tanışmalar meraklılık aşk hayatınızla ilgili yapılacak yolculuklar. Çocuklarınızla ilgili aktiviteler.

10 Temmuz- 18 Ağustos ilişkilerde gerginlik her iki tarafında kendi görüşünde diretmesi partnerin kendini ön plana alan davranışları ile sizin beklentileriniz arasındaki uyumsuzluk. Dikkat edilmesi halinde sorunlar konuşularak halledilebilir.

Olumlu İlişkiler: Aslan Başak İkizler

Zorlu ilişkiler: Koç Kova Oğlak


Parasal Konular

12 Mart- 24 Nisan parasal konularda kayıtsızlık. Gelirlerinizle ilgili mevzularda hakkınızı korumak yerine gelene razı olma hali. Parasal kazanımlarınız açısından mücadele vermekten kaçınma. Hayali bir takım düşüncelerle hareket etmeye çalışmak cömertlik ve eli açıklık. Dikkatli olunması gereken zaman. Elinize geçebilecek paraları belirli alanlara yönlendirmeli ve dikkatli harcamalarda bulunmanız gerekebilir. eviniz eğitiminiz yolculuklar veya maceralar nedeniyle parasal harcamalar.

09 Ağustos- 28 Ağustos kendi kazanımlarınız dışındaki kaynaklardan elde edilen paralar konusunda pratik düşünmek düzenli ve planlı davranılması gereken zaman dilimi. Genelde gelirler gündelik yapılan işler ve sağlık hizmet konularından elde edilebilir.

Parasal Konularda 2007 yılından beri etkili olan Neptün gezegenidir. 2012 yılına kadar bu enerjinin etkisi kimi aylarda oldukça etkili konuma gelecektir. Özellikle 02 Haziran- 26 Haziran döneminde son derece dikkatli hareket etmeniz harcamalarınız ve girişimleriniz konusunda mantıklı ve sakin davranmaya çalışmanız önemlidir. İlişkiler veya ortaklıklar yoluyla parasal sorunlar yaşanabilir.

İş ve Kariyer

07 Eylül- 23 Ekim mesleki konularda otoritelerle olan ilişkinizde sorunlar oluşmaması için ılımlı ve hoşgörülü bir tarzda hareket etmeniz gerekebilir. İşinizle alakalı konulardaki gelişmeleri takip etmeniz ve gelişiminiz adına değerlendirmeniz halinde sorunlar oluşmayabilir.

28 Ekim- 26 Aralık sosyal aktiviteler aracılığıyla kendinizi tanıtım ve girişimler. Yabancılarla yapılan ortak işler kanalıyla kendinizi güçlendirmeler. Dostluk ve arkadaşlarınız aracılığıyla liderlik yapabileceğiniz ve kafanızın içindeki işleri hayata geçirme konusunda destek göreceğiniz dönem. Özgürlük ve kendi başınıza hareket etmek istediğiniz bu dönemde bir çok insanla tanışabilir yolculuklar yapabilir ve tanıtım organize işler ve mesleki yönden her türlü gelişim konusunda ilerleme şansı elde edebilirsiniz.

Sağlık

12 Mart- 24 Mayıs tarihleri arasında Satürn gezegeninin sağlık evinizdeki transiti nedeniyle sağlık konusunda etkili bir dönem geçirebilirsiniz. Mars Yayda düşük enerjili olduğundan eski duygusal problemlerin veya eski rutin rahatsızlıklar geçmişle alakalı bazı problemlerin sizi oldukça hassaslaştırabileceği bir süreç geçirebilirsiniz. Bu yorum bakterim.net sitesinde yayınlanmaktadır. Kendinize dikkat etmeniz ve sağlık kontrollerinizi ihmal etmemeniz bir sorun olmasa bile beslenme düzeninizle alakalı konularda özen göstermeniz faydalı olacaktır. özellikle üzüntü depresyon gibi durumlardan uzak durmak için pozitif düşünce gücünüzü her zaman ön planda tutmanız faydalı olabilir.Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
    Shell Nedir?
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.