Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM OLARAK GÖZÜKECEK KOD
>  Anasayfa > Makaleler > Eğlence > Burçlar > 2011 Terazi burcu, ve terazi burcu özellikleri


2011 Terazi burcu, ve terazi burcu özellikleri
Tarih 06/03/2013 06:27 Yazar Onur Okuyanlar 1319   Sayfa Numarası 6465
Print Pdf RSS
2011 Terazi burcu, ve terazi burcu özellikleri

Zayıflama, kişisel bakım, beden güzelliği gibi konular, bu yıl ön plana çıkabilirler. Ancak; zayıflamanız, koşuşturmacanın artmasının bir yan etkisi de olabilir.

Her ne kadar Jüpiter, ortaklıklar, işbirlikleri ve evlilik ile ilgili güzel dönemler ve yeni sayfalar vaat etse de, Satürn’ün disiplini sizi zaman zaman zorlayacaktır. Birden fazla sorumluluk ve görev yüklenebilirsiniz ama bunların becerilerinizi keskinleştirdiğini ve genel olarak yetkinliğinizi artırdığını da göreceksiniz.Yanlış karar veya tercihler ile başlamış ilişkilerin sona ereceği bu dönem içerisinde, 26 Ocak, 29 Mart, 3 Temmuz, 9 Ağustos ve 16 Ağustos tarihleri, evlilik, çocuk veya yaşamın genel kuralları ile ilgili yeni şeyler öğrenme, uygulama ve yeni sorumluluklar yüklenme gibi etkiler yaratacaktır.

4 Ocak tutulması ile birlikte ev hayatınıza daha fazla önem vereceğiniz bir sürece gireceksiniz. Aile ilişkileri hiç olmadığı kadar iyi gelişirken, evinizi tepeden tırnağa yenileme veya hoşunuza gidecek yeni bir eve taşınma şanslarıyla da karşılaşacaksınız.

Takip eden 1 Haziran tutulması, yurtdışına seyahatler, yabancı kişilerle ortaklıklar, hukuki süreçlerde olumlu değişimler, eğitim hayatında başarı veya yeni başlangıçlara izin verecek gelişmeleri yaşamınıza dahil etse de, 15 Haziran’daki Ay tutulması, dikkatinizi aniden yakın çevre ilişkilerine ve yakın çevrenizle iletişiminizde benimsediğiniz yaklaşımlara çevirmenizi mecbur bırakacak şartlar yaratabilir. Yakın çevrenizdeki bazı kişilerle çatışmak, derdinizi veya bazı hareketlerinizin sebeplerini anlatırken zorlanmak, insan grupları karşısında konuşurken sorunlar yaşamak, dönemin olumsuz etkilerinden olabilirler. 25 Kasım’daki Güneş tutulması ise, bu alanlarda yeni yaklaşımlar benimseyeceğiniz, bazı ilgili kavramları daha farklı değerlendireceğiniz bir sürece işaret edecek ve yaşadığınız sorunları da bu yolla sona erdirebileceğinizi simgeleyecek.

1 Temmuz Ay tutulması ise kariyerde bazı sallantılar getirebilecek niteliğe sahip olacaktır. Üstlerle çatışmalar, müşterilerle anlaşmazlıklar gibi sorunları idare etmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Bu dönem içerisinde, insanların gözündeki imajınıza zarar verecek türden pervasızlık veya dikkatsizliklere de özellikle dikkat etmelisiniz.

Merkür, 30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde gerileyecek ve her zamanki yavaşlama ve duraklama etkilerine işaret edecek. Yanlış anlaşılmalar, iletişim kopuklukları, cihaz arızaları, kısa seyahat sorunları ana konulardan olabilirler. Bu dönemlerde imzalanan anlaşma veya sözleşmelerin uzun vadede yararlı olamadıklarını da unutmamalısınız.

Yılın son dönemleri, tutulma etkileri ile genel olarak olumlu geçecek. Özellikle yılın son iki ayı içerisinde sık sık seyahat etmeniz, güzel yerler gezip görmeniz, farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. Ciddi uyuşmazlıkların son bulması, arkadaşlık ilişkilerinin derinleşmesi, yakın çevreye yeni insanların dâhil olması da bu dönemin diğer renkli etkilerinden olacaklardır.Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
Takvim
Ocak 2020
P S Ç P C C P
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
 
.