Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM OLARAK GÖZÜKECEK KOD
>  Anasayfa > Makaleler > Eğlence > Burçlar > 2011 Oğlak burcu, 2011 Oglak burcu özellikleri


2011 Oğlak burcu, 2011 Oglak burcu özellikleri
Tarih 06/03/2013 07:31 Yazar onur Okuyanlar 1580   Sayfa Numarası 6460
Print Pdf RSS
2011 Oğlak burcu, 2011 Oglak burcu özellikleri

Bu yıl evinizi değiştirebilir, yeni bir ev alabilir veya yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.


Bu yılın ilk yarısında ev, aile, gayrimenkul konularından sürpriz gelişmelere ve fırsatlara açıksınız. Özellikle yılın ilk yarısında karşılaşacağınız fırsatları değerlendirebilir ve önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.


Yılın ikinci yarısında ise çocuklar, sanat, aşk, spor gibi konular, eğlence hayatınız, spekülasyonlar, şans oyunlarında beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilir, önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Şansınız oldukça açık olabilir. Beklenmedik bir anda çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilir veya çocuklarınızın başarısı ile gururlanabilirsiniz.

Aşk konusunda ise sürpriz gelişmelere hazır olun. Bu arada risk almanızı teşvik eden durumlar olabilir ama özellikle parasal konularda aşırı risklerden uzak kalmayı tercih etmelisiniz.

Bu yıl da işinizi ve kariyeriniz ilgilendiren konularda Satürn’ den zorlayıcı etki almaya devam edeceksiniz.

İşinizle ilgili yeni sorumluklular alabilir, çok fazla çalışabilir, karşılığında beklediğiniz takdiri göremeyebilirsiniz.

Yapmanız gereken çalışmaları sabırla yapmanız, kariyeriniz açısından gelecekte izi çok olumlu etkileyecektir. Yine bu dönemde işiniz konusunda bazı değişikliklere gitmeniz söz konusu olabilir.

İş ve kariyerinizle ilgili ilişkilerinizi ve eski alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalacağınız bir dönem. Nisan’da Neptün’ün etkisiyle, sezgileriniz ve yaratıcı yetenekleriniz artıyor.

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde çözülmeler ve hayal kırıklıkları yaşamanız da muhtemel. İlişkilerinizle ilgili bir süredir yaşadığınız zorlanmalar bu yıl da devam edecek.

Kopmalar, ayrılıklar olabileceği gibi çok etkileyici kişiler vasıtasıyla yepyeni ilişkiler içine de girebilirsiniz. Evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili yeniden bir yapılanma sürecindesiniz.

Aşk hayatınızda neler olacak?

Geçen yılın büyük bir kısmında bir yandan kendinizle uğraşırken, bir yandan ikili ilişkileriniz, işiniz, ev ve aileniz gibi konular yüzünden oldukça zorlandınız. Bu yıl da bu konuların sizi zorlamaya devam ettiğini hissedeceksiniz.

Bu arada sizin için eskiyen ve değişmesi gereken ne varsa bunları fark edecek yenilenmek için bunları terk etmeniz gerektiğini anlayacaksınız.

Jüpiter size fırsatlar sunuyor…

Yılın ikinci yarısından itibaren Jüpiter’in sizi olumlu etkilemesiyle birlikte değişmeniz ve yenilenmeniz için gereken fırsatları karşınızda bulacaksınız.

Ocak ve Şubat ayları duygusal anlamda sizi huzursuz edecek ve gerginleştirecek etkileri içinde barındırıyor. Fakat yakın çevrenizden göreceğiniz destekler, iletişim kurma becerileriniz ve yakınlarınız sayesinde bulunduğunuz ortamlarda sürpriz ilişkiler gündeme gelebilir ve sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Duygusallığınız artıyor…

Mart ve Nisan aylarında duygusallığınız artabilir, özellikle ailenizle ve ilişkilerinizle ilgili konularda tepkili davranışlar yüzünden gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle Mart ayı ortalarında içinizdeki gerginliği arttıran olaylar isyan gibi duyguları da beraberinde getirebilir.

Evinizi veya bulunduğunuz yeri terk etme gibi duygular içinizden yükselebilir. Sizi zorlayan bu şartlar Nisan ayı boyunca da etkili olacak.

Duygularınıza ve tepkilerinize hâkim olmaya çalışmalısınız. Bu aylarda aşk hayatınız çok hareketlenebilir, yakın çevrenizle ilgili konular, kısa yolculuk, eğitim gibi konular gündeme gelebilir bulunduğunuz ortamlarda tanışacağınız kişilerle yeni ilişkiler içine girebilirsiniz. Bu duygusal yaklaşımlarınız sayesinde gerginliğinizi azaltabilirsiniz.

Mayıs ve Haziran aylarında ise sizi huzursuz eden şartlar yerini sizi mutlu edecek gelişmelere bırakıyor. Bu tarihlerde gökyüzündeki gezegenlerin konumu sizi daha olumlu etkileyecek.

Özellikle yeni ve olumlu ilişkilere açık olmanız aşk hayatınızla ilgili fırsatları hızlandıracak. Bu sayede mutluluğunuz arttıracak gelişmelerin içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Temmuz ve Ağustos aylarında da mutluluğunuz arttıracak gelişmeler devam edecek. Duygularınızı rahatça ifade edecek ve kolay ilişki kurabileceksiniz. Özellikle 3 Ağustos’tan itibaren olumlu gelişmelere daha da açık olacaksınız.

Eylül ayında da bu etkilere açıksınız. İlişkiler konusunda çekiciliğinizin ve kendinize olan güveninizin arttığı bu dönemde bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekeceksiniz.

İlişkilerinizde tutkulu gelişmeler yaşayabilirsiniz…

İkili ilişkilerinizle ilgili oldukça tutkulu gelişmeler yaşamanız mümkün. Ancak işiniz ve kariyerinizle ilgili yaşanabilecek tartışmalar ve gerginlikler aşkta yaşayacağınız mutluluğunuzu biraz etkileyebilir. Gene bu dönemde eşinizle veya sevdiğinizle de ilgili tartışmalara ve gerginliklere de dikkat etmeniz gerekiyor.

Ekim ayında ise özellikle sosyal hayatınızla ilgili hareketlilik, yeni ilişkiler içine girmeniz konusunda size destek verecek. Bulunduğunuz ortamlarda aşk ve mutluluk konularında sizi değiştirecek, sizi sahiplenecek, tutku ile bağlanacak, koruyacak, güçlü kişilerle birlikte olabilir, yeni bir aşk yaşama fırsatı bulabilirsiniz. Fakat fazla tutkulu ve hırslı davranmanız yüzünden yolunda giden ilişkileri bozma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Fazla kontrolcü davranmak sevdiğinizi olumsuz etkileyebilir.

Kasım – Aralık aylarında ise duygularınız çok daha rahat ifade edecek, daha iyimser ve sıcak bir tavır içine gireceksiniz. Bu sevecen tavrınız sevdiğinizle olan ilişkilerinizi çok daha olumlu etkileyecek.

2011 yılında Oğlak’ları kariyer ve maddi hayatlarında neler bekliyor?

Jüpiter yıl boyu fırsatları sizden esirgemeyecek. Yılın büyük bir kısmında gayrimenkullerle ilgili yatırımlar konusunda size büyüme fırsatları sunacak olan Jüpiter gezegeni bu konuda size pek çok olanak vaat ediyor.

Veya ailenizden gelen desteklerle işinizde ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapabilir ve büyüme imkânları elde edebilirsiniz. Yeni adımlar atabilir ve işinizi genişletme olanağı bulabilirsiniz.
12 Mart’tan itibaren bu fırsatlar beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabilir ve işinizde yükselebilir, işinizi değiştirebilir ve sonucunda yeni kazanç fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Yeni sorumluluklar alabilirsiniz…

Yıl boyu Terazi burcunda hareket edecek olan Satürn size iş ve kariyer alanında yeni sorumluluklar, yüklerken, bir yandan da yükselmeniz için gereken iç disiplin, sabır, dayanıklılık gibi özelliklerinizi kuvvetlendirmenizi sağlayacak.

Eğer bu dönemi iyi değerlendirebilirseniz işinizde yükselme imkanı bulabilir, terfi edebilir, daha üst pozisyonlara çıkabilirsiniz.

Ocak ve Şubat aylarında kişisel gelirlerinizi ilgilendiren konularda hareketli gelişmeler olurken, harcamalarınız da artabilir.

Fakat yakın çevrenizden göreceğiniz destekler, iletişim kurma becerileriniz ve yakınlarınız sayesinde bulunduğunuz ortamlarda sürpriz ilişkiler gündeme gelebilir ve sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

29 Mart- 23 Nisan arasındaki dönemde ise geri giden Merkür’ün etkisiyle iş ve para konularında olumsuz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Bu dönemde eğer çok zorunlu değilseniz yeni anlaşmalardan kaçınmalı, imza atmak için 23 Nisan sonrasını beklemelisiniz.

Yılın ikinci yarısında ise sanatsal konularda ve yaratıcılık isteyen çalışmalarda başarı şansınız artıyor.

Eğlence dünyası, spor, çocuklarla ilgili uğraşlar edinebilir, bu konularla ilgili işlerden kazanç sağlayabilirsiniz. Şans oyunları, borsa gibi alanlarda da şansınız yüksek olabilir.

21 Haziran- 3 Ağustos arası işyeriniz ve çalışma ortamınızla ilgili gelişmeler hareketli olabilir, bu konularda para harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Fakat 4 Temmuz’dan itibaren Ağustos ayının sonuna kadar ortaklaşa işlerinizle ilgili hareketli gelişmeler ve fırsatlar var. Bu dönemde kazancınızı arttıracak türlü fırsatlar karşınıza çıkabilir.

8-27 Ağustos tarihleri arasında ise özellikle başkalarıyla ortak yaptığınız işlerden, borç-alacak gibi konulardan yana sorunlu bir dönemdesiniz.

Yeni yatırımlardan uzak durmalısınız…

Bu günlerde yeni yatırımlardan ve anlaşmalardan uzak durmalısınız. Borç almak ve vermek gibi konularda da karışıklıklar çıkabilir. Parasal alışverişler için bu dönemin bitmesini beklemelisiniz.

26 Aralık’tan sonra ise parasal anlamda olumlu gelişmelere daha fazla açık olacaksınız. Özellikle yurtdışı bağlantılı konularda, eğitim, ulaşım, haberleşme, hukuk gibi konularda hareketlilik görülebilir. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.

2011 yılı Oğlak’lar için sağlık analizi!

2011 yılının ilk yarısında, işinizi ilgilendiren konular, hedefler ve kariyeriniz için çok çalışabilir ve yorulabilirsiniz. Gelişmeler sonucunda sağlık sorunları yaşamanız muhtemel.

Mart ayından itibaren eviniz aileniz ve iş hayatınızla ilgili meydana gelen beklenmeyen değişiklikler sizi daha da yorabilir.

Yaşayacağınız mutluluk yaşama olan bağlılığınızı arttırıyor…

Mayıs ayının ortalarından itibaren ise Venüs’ün olumlu etkisini hissedecek ve mutluluğunuzu arttıracak gelişmeler yaşayacaksınız. Artan yaşam sevinciniz sağlığınızı da çok olumlu yönde etkileyecek.

Fakat Mars’tan aldığınız sert etkiler yüzünden çok agresif ve sabırsız olabilirsiniz. Bu durum özellikle ilişkileriniz üzerinde etkili olabilir. Sonucunda da üzülebilir ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilirsiniz.

Haziran ayından itibaren sizi olumlu yönde etkileyecek olan Jüpiter sağlığınız üzerinde de olumlu yönde etkili olacak. Özellikle 9 Hazirandan itibaren sağlık açısından olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

21 Haziran – 3 Ağustos arasında günlük işlerinize ve sağlığınıza daha fazla odaklanacaksınız. Bu tarihlerde sağlık açısından da daha hassas olacağınız bir dönemdesiniz. Özellikle sinirlerinizi bozacak olay ve kişilerden uzak durmaya çalışmalısınız.

Dikkatli ve sakin olmanız gereken bir dönem…

3 Ağustos – 19 Eylül arası ilişkilerinizi etkileyen gelişmeler sağlığınızı da etkileyebilir. Dikkatli ve sakin olmanız gereken bir dönem

2-26 Kasım arası sağlık açısından olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 11 Kasım sonrası ise özellikle yakın çevreyle yaşanan sorunlara ve kısa yolculuklarda olabilecek kazalara dikkat. Aceleci davranışlardan uzak kalmalısınız.

26 Kasım-20 Aralık tarihleri ise kişisel bakımınıza ve bedensel sağlığınıza daha fazla vakit ayırabileceğiniz bir dönemde olduğunuzu işaret ediyor.Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
Takvim
Şubat 2020
P S Ç P C C P
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
 
.