Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM OLARAK GÖZÜKECEK KOD
>  Anasayfa > Makaleler > Eğlence > Burçlar > 2011 Akrep burcu, 2011 akrep burcu özellikleri


2011 Akrep burcu, 2011 akrep burcu özellikleri
Tarih 06/03/2013 07:13 Yazar Onur Okuyanlar 1782   Sayfa Numarası 6462
Print Pdf RSS
2011 Akrep burcu, 2011 akrep burcu özellikleri

Bu yılın ilk yarısı, Akrepler için, sorumlulukların hafiflediği ve beden sağlığının geliştiği bir dönem olacak. İkinci yarıda ise Jüpiter’in etkileri ile bekâr Akrepler, uzun ilişkilerin ve evliliğin gündeme geleceği, evli olanlar da daha renkli süreçler geçirecekleri bir döneme adım atacaklar.Özellikle 1 – 14 Ekim arasında ve 3 ile 21 Kasım tarihlerini takip eden haftalarda, ilişkilerle ilgili çok önemli gelişmeler gündeme gelecektir. 4 Ocak tarihinde meydana gelecek Güneş tutulması ile birlikte yakın çevre ve iletişim konusunda yeni bir döneme adım atacak olan Akrepler, yılın ilk yarısında tanışacakları kişileri iyi incelemeliler; yılın ikinci yarısında, bu kişilerden biriyle yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Tutulmayı takip eden dönem, kitap veya makale yayınlatmak gibi girişimler için de büyük şanslar tanıyacaktır.

30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde gerileyecek olan Merkür, yanlış anlaşılmalar, iletişim sorunları, iletişim cihazı arızaları gibi konuları gündeme getirebilir. Bu dönemlerde alınan elektronik cihazların bozuk çıkması, yapılan seyahatlerin aksaması, imzalanan sözleşmelerinin kısa sürede geçerliliklerini yitirmesi de diğer sorunlardan olabilirler.

Bu yıl, tam altı tane tutulma meydana geleceği için, diğer yıllara oranla daha hareketli olacaktır.
Yaşamın yönü ve odak noktaları, 3 ayda bir değişebilir. 1 Haziran tutulması ile ortak kaynaklar, çalışmaların karşılığı olmayan piyango veya kermes çekilişi ödülleri ve kredi konularında çok olumlu etkiler alacaksınız. Borçları kapatma, verdiğiniz borçları tahsil etme, hukuki niteliği olan parasal konularda lehinize gelişmeler yaşama gibi etkileri ifade edecek olan bu tutulmayı takip eden 15 Haziran Ay tutulması ise, birdenbire harcamalarda artışı, mal/mülk için ertelenemeyecek bazı bakım veya tamirat giderlerini, iş faaliyetleriyle ilgili bir dalgalanma nedeniyle gelirdeki düşüşleri ifade edebilir. Bu dönemi tutumlulukla geçirmeye, alışverişte dürtülerinizi yenilmemeye özen göstermelisiniz. 25 Kasım tarihi, 15 Haziran sonrasındaki dönemin sorunlarını gidermekle kalmayıp, size, maddi açıdan daha da büyük refah sağlayabilecek bazı şartları getirecektir.

1 Temmuz tutulması ise yurtdışı işleri, yabancılarla ilişkiler ve eğitim ile ilgili alanlarda beklenmedik sorunlarla karşılaşmanıza yol açabilir. Bazı uzlaşmazlıkların hukuki alana taşınmasına sebep olabilecek bu etkiler, uzun seyahatlerinizde de yolculuk belgeleriyle ilgili kimi sıkıntıları gündeme getirebilir.

10 Aralık Ay tutulması, 25 Kasım’ın para açısından olumlu etkilerini takiben, bir kere daha ortak kaynakları ve çalışmaların karşılığı olmayan gelirleri gündeme alacak. Bekleyiş veya arayışların sonlanacağı, çözümsüzlüklerin giderileceği konular, olasılıkla finansman ve maddiyat konusunda ortak alınan kararlarla ilgili olacaktır. Aralık ayı, mevcut bir sağlık sorununuzun giderilmesi için derinlemesine bir tedavinin başlayacağı dönem de olabilir.Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
    Muş Tarihi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
Takvim
Mayıs 2020
P S Ç P C C P
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
.