Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
 %100 Ücretsiz Türkiye'nin Ansiklopedi Bilgi Sitesine Hoşgeldiniz. Amacımız Kaliteli ve Tarafsız Türkçe Bilgi yi farklı iletişim teknolojileri araçları kullanarak ücretsiz iletmektir. AyBilgi 2012 yılında kurulmuş olup, internetteki en eski türkçe ansiklopedi sitesidir.
>  Anasayfa > Makaleler > Arabalar > Elektrikli renault fluence ne zaman türkiyede satılacak


Elektrikli renault fluence ne zaman türkiyede satılacak
Tarih 06/03/2013 04:15 Yazar Onur Okuyanlar 1294   Sayfa Numarası 9238
Print Pdf RSS
Elektrikli otomobillerin dünyada bayağı yaygınlaşmasının ardından geçtiğimiz günlerde televizyon ekranlarında elektrikli Renault Fluence’ yi gördüm. 

100 kilometre mesafede sadece 2,5 lira elektrik tüketen Renault Fluence beni gerçekten etkiledi. Düşünsenize İstanbul’ dan Ankara’ ya 10 liraya gidebileceğiz.

elektirikli renault fluance bilgi


Aracın bir eksik yönü var. Renault bu aracı satarken aracın bataryasını satmıyor. Aracın bataryasını almak istiyorsunuz yine satmıyor. Ancak aracın çalışması için gerekli olan bataryayı aylık 100 euro vererek kiralayabiliyorsunuz. Bu da senede 1200 euro ediyor. 1200 euro da hemen hemen 3 bin lirayı buluyor.

Peki Elektrikli Renault Fluence Kaç Lira?

Renault Mais tarafından yapılan açıklamaya göre aracın fiyatı 60 bin lira olacak. En donanımlı versiyonu ise 61.500 liradan satışa sunulacak. Önümüzdeki günlerde aracın ülkemizde de satılması bekleniyor.

Eğer çok uzun yol yapıyorsanız bu araç tam size göre, ancak aracınıza fazla binmeyecekseniz kesinlikle bu aracı tavsiye etmiyorum.Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama

Bilgi Mesajı

Dünya'nın en iyi arkadaşlık ve sosyal ağına ücretsiz GOLD ÜYELİK KAZANDINIZ.

Yeni insanlar ile tanışmak, müzik dinlemek, video ve fotoğraf paylaşıp aynı zamanda görüntülü sohbet etmek istiyorsanız, Buraya Tıklayarak sayfamızı ziyaret ediniz.