Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
 %100 Ücretsiz Türkiye'nin Ansiklopedi Bilgi Sitesine Hoşgeldiniz. Amacımız Kaliteli ve Tarafsız Türkçe Bilgi yi farklı iletişim teknolojileri araçları kullanarak ücretsiz iletmektir. AyBilgi 2012 yılında kurulmuş olup, internetteki en eski türkçe ansiklopedi sitesidir.
>  Anasayfa > Makaleler > Arabalar > 2011 Mini Countryman tanıtımı, özellikleri, resimleri ve yorumlar (mini countryman fotografları)


2011 Mini Countryman tanıtımı, özellikleri, resimleri ve yorumlar (mini countryman fotografları)
Tarih 08/03/2013 22:21 Yazar Onur Okuyanlar 1772   Sayfa Numarası 7107
Print Pdf RSS
2011 Mini Countryman tanıtımı, özellikleri, resimleri ve yorumlar (mini countryman fotografları)

Yeni Mini Countryman Resimleri
Mini Countryman Özellikleri

2011 Mini Cooper Countryman

MINI ailesinin en yeni üyesi olan MINI Countryman, 25 Eylül 2010 tarihinde İstanbul’da Nişantaşı Sanat Parkında yapılan etkinlikle, MINI tutkunlarıyla buluşup tanıştı. MINI Türkiye Distribütörü Borusan Otomotiv tarafından gerçekleştirilen MINI Countryman tanıtım etkinliğinde Bora Uzer özel bir performans sergiledi.
 

MINI, aileye 4. bir model ekleyerek, o değiştirilemez, taklit edilemez MINI algısına yeni bir boyut daha kazandırdı. 4 kapıya ve 4 tekerlekten çekişe sahip, 4 metre uzunluğundaki MINI Countryman, çarpıcı bir şekilde farklı, ancak anında fark edilecek kadar da saf bir MINI olarak öne çıkıyor.
 


MINI Countryman, MINI yelpazesindeki dört kapılı ve geniş açılan bir bagaj kapağına sahip ilk model. Countryman’de diğer MINI modellerinden farklı olarak yükseltilmiş sürüş pozisyonu dikkat çekiyor. Ekstra büyük camlar ve tavanın kendine özgü şekli de otomobilin içini olduğundan daha büyük hissetiriyor.
 


 

Firmanın iddiasına göre yerden yükselen ağırlık merkezine rağmen, Countryman, MINI’ye has o go-kart hissini de koruyor. Seçenek olarak sunulan MINI ALL4 dört tekerlekten çekiş, kaygan zeminlerde otomobil sürmek zorunda olanlar için ilave bir tercih olarak sunulmuş.


 

Countryman tasarım, kalite, yol tutuşu, verimlilik ve kişiselleştirme bakımından markanın bütün karakteristik özelliklerini bünyesinde barındırıyor.
 


 


 

Araç üç benzinli, iki de dizel motor seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Motor yelpazesi 90 beygirlik MINI One D Countryman’den MINI Cooper S Countryman’deki 184 beygirlik motora kadar uzanıyor.
 

Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Onur
yorumlar Bu arabaya sahip olan var mı? Türkiyedeki fiyat aralığı nedir?
27
Haz
Arama

Bilgi Mesajı

Dünya'nın en iyi arkadaşlık ve sosyal ağına ücretsiz GOLD ÜYELİK KAZANDINIZ.

Yeni insanlar ile tanışmak, müzik dinlemek, video ve fotoğraf paylaşıp aynı zamanda görüntülü sohbet etmek istiyorsanız, Buraya Tıklayarak sayfamızı ziyaret ediniz.