Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
 %100 Ücretsiz Türkiye'nin Ansiklopedi Bilgi Sitesine Hoşgeldiniz. Amacımız Kaliteli ve Tarafsız Türkçe Bilgi yi farklı iletişim teknolojileri araçları kullanarak ücretsiz iletmektir. AyBilgi 2012 yılında kurulmuş olup, internetteki en eski türkçe ansiklopedi sitesidir.
>  Anasayfa > Makaleler > Arabalar > 2010 Fiat Punto Evo özellikleri resimleri (Fotografları) ve yorumları


2010 Fiat Punto Evo özellikleri resimleri (Fotografları) ve yorumları
Tarih 08/03/2013 22:22 Yazar Onur Okuyanlar 2036   Sayfa Numarası 8421
Print Pdf RSS

Ülkemizin en çok tutulan binek otomobillerinden biri olan Fiat Punto bu başarısını, düşük yakıt tüketimine ve yüksek performansına borçlu.  Bu gün sizlere fiat punto resimlerini (fotograflarını) ve fiat punto hakkında yorumları paylaşıyoruz.

 

Özellikle Punto’ nun  multijet teknolojisine sahip, dizel motorları adeta mazotu burnuna çekiyor.  Punto’ nun diğer otomobillerden bir farkı da, çok kısa bir süre içinde mükemmel bir şekilde ivme kazanması. Bu özellikleriyle göz dolduran Fiat Punto 2010 yılında yepyeni bir tasarımla ülkemizde satışa sunulacaktır.

 

2010 Fiat Punto tasarlanırken, yepyeni bir motor teknoloji kullanılmış, bu teknolojinin adı, Multiair.  Fiat Punto Multiair teknolojisiyle, yüzde 10 daha az karbondioksit emisyonu sağlayacak ve yüzde 10 benzin tüketimini azaltacak, benzin tüketimi azalırken motor yüzde 10 daha yüksek performans sağlayacak.


Fiat 2010 ülkemizde 2010 Ocak ayından itibaren satışa sunulacaktır. Benim tahminim, bu otomobil, 36- 40 bin lira arasında satışı sunulur. Bu kısa bilgilerin ardından sizleri hemen, punto 2010 resimleriyle başbaşa bırakalım. İşte 2010 Fiat Punto Evo resimleri
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.

Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama

Bilgi Mesajı

Dünya'nın en iyi arkadaşlık ve sosyal ağına ücretsiz GOLD ÜYELİK KAZANDINIZ.

Yeni insanlar ile tanışmak, müzik dinlemek, video ve fotoğraf paylaşıp aynı zamanda görüntülü sohbet etmek istiyorsanız, Buraya Tıklayarak sayfamızı ziyaret ediniz.