Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > İnternet haberleri > Facebook bildirimlerini başlat menüsünde okuyun


Facebook bildirimlerini başlat menüsünde okuyun
Tarih 08/09/2010 21:11 Yazar Onur Okuyanlar 1466
Print Pdf Email RSS
Facebook ilk zamanlar pek fazla bilinmesede Türk insanının kendi reklam yapma becerileri ile artık msn messenger kadar popüler hale getirmeyi başardık.

İnternet kullanıcılarının büyük bir bölümü facebook hesaplarına günlük giriş yapar ve arkadaşlarından gelen tüm paylaşım bildirimleri takip ederler.


İşi biraz abartan ve saatlerce facebook sitesinde vakit geçiren kullanıcılar da yok değil. Facebook hesabında fazla mesai yapan bu arkadaşlar için fbquick isminde bir programı tanıtmak istiyorum. Genel anlamda ne olduğu zaten konu başlığından belli oluyordur. Facebook

 ilk zamanlar pek fazla bilinmesede Türk insanının kendi  yapma becerileri ile artık  kadar popüler hale getirmeyi başardık. İnternet kullanıcılarının büyük bir bölümü facebook hesaplarına günlük giriş yapar ve arkadaşlarından gelen tüm paylaşım bildirimleri takip ederler. İşi biraz abartan ve saatlerce facebook sitesinde vakit geçiren kullanıcılar da yok değil. Facebook hesabında fazla mesai yapan bu arkadaşlar için  isminde bir programı tanıtmak istiyorum. Genel anlamda ne olduğu zaten konu başlığından belli oluyordur. Facebook hesabınızda bildirimleri başlat çubuğunda takip etmeye ve anlık bildirimleri görmenizi sağlayan küçük bir program. Programın boyutu 8.93 MB ve kurulumda oldukça basit. Kurulum işlemi bittiğinde program başlat çubuğunun sağ tarafında yani sistem saatinin bulunduğu yerde çalışmaya başlıyor. Aşağıda programın çalışmasıyla beraber size gelen bildirimlerin Türkçe karşılığını ekledim. Programda henüz Türkçe destek yok veya ben göremedim.

  • fbquick: message Size gelen mesajların  sayısını gösterir.
  • fbquick: poke Nekadar dürtüldüğünüzü gösterir.
  • fbquick: wall Profil duvarınıza bırakılan yazı bildirimini gösterir.
  • fbquick: group invite Gruplardan gelen davet sayılarını gösterir.
  • fbquick: event invite Davet edildiğiniz etkinlikleri haber verir.
  • fbquick: friend request Arkadaşlık isteğini haber verir.
  • fbquick: tagged photo Eklediğiniz fotograf veya videoya yapılan yorumları gösteri

Tüm bu bildirimler programın çalıştığı başlat çubuğu üzerinde bildirilir.  kullanan arkadaşlar  eklentisini bilirler. Bu programın çalışma şeklide bu eklentiye benziyor. Programı indirmek için şuradaki  bağlantıyı kullanabilirsiniz.







Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.