Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > İnternet haberleri > Cinsel arkadaşlık seks sitelerinin gerçek yüzü


Cinsel arkadaşlık seks sitelerinin gerçek yüzü
Tarih 11/06/2008 19:43 Yazar Okuyanlar 25411
Print Pdf Email RSS
seks siteleriBir Yandan Hızla Muhafazakarlaştığı Düşünülen Türkiye'de, Diğer Taraftan İnternette Kendisine cinsel Partneri Arayanların Sayısında Büyük Patlama Yaşanıyor.

Normal arkadaşlık sitelerinden farklı olarak, ’cinsel partnerlerini’ buluşturmaya odaklanmış portallarının toplam üye sayısı 2 milyona dayandı. Sitelere günde 500 kişi üye oluyor.


 

3 Kasım 2002’ten beri Türkiye gündeminin en önemli konusu olan ’Türk toplumunun hızla muhafazakárlaşması’ sürecine pek uymayan bir ’internet efsanesi’ doğdu.

Sanal alemde (internet), normal arkadaşlık ve çöpçatanlık sitelerinin ötesinde sadece kadın ve erkeklere seks partneri bulmaya odaklanmış web arkadaşlık sitelerinden, 8 tanesinin üye sayısı 2 milyona dayandı. Üyelerin büyük bölümü ’standart üye’lerden (partner arayan pasif üyelerden) oluşuyor.

bedava seks siteleri için buraya tıklayınBu sitelerin para karşılığı farklı adlarla sağladığı daha aktif üyeleriklerin sayısı ise doğal olarak çok az. Ancak sitelerin herbirine günde ortalama 350-600 kişi sex partneri bulma umuduyla üye olmaya devam ediyor.

 
GOLD ÜYELİK: Üye sayısı kabarık sitelerden birine önce standart üye, sonra da 1 aylık "gold üye’ olduk. Üyeleri arasında mesajlara, tanıtma ve tanışmalara aracılık eden siteye 1 aylık "gold üyelik" ücreti 69 YTL. Ücret kredi kartıyla ya da havale ile ödeniyor. Üyelik sözleşme şartları, suç ya da suça yönelik durumlarda kişisel bilgileri emniyet ile paylaşmayı da içeren site’ye Türkiye’nin başta büyük illeri olmak üzere çok sayıda ilden ’sex partneri’ arayan üye kayıtlı. Ücretli üyelik karşılığı yapılan ödemeler kredi kartına tamamen farklı şirket adlarıyla yansıtılıyor.
 

KURALLAR VE ŞARTLAR: Kadın arayan erkek olarak standart (ücretsiz) üyelik süresince sürekli olarak, Gold Üye kadınlardan davetler ve tanışma istekleri geliyor. Ancak bu üyelik tipinde partner arayan erkeğin hiçbir talebi ya da cevabı kadınlara iletilmiyor. "Gold üye" olunması halinde daha yoğun bir iletişim vaat ediliyor. Böylece, web sitesi para karşılığı sadece iletişim için aracılık yapmış oluyor. Gold üye, "Sistemin tüm özelliklerini sınırsız kullanan en rütbeli üye" olarak tanımlanıyor ve günlük mesaj limiti sınırsız. Bu üye aynı zamanda diğer üyelerin son giriş tarihlerini ve sistemde online olan üyeleri de görebilirler. Gönderdiği tüm mesajların durumunu anlayabiliyor. Sistem destek ekibinden özel destek alabiliyor.
 

Para hırsı, cinsel açlığı teşhir etti: PARTNER sitelerinin para kazanma yöntemi argoda ’gel gel’ denilen bir yönteme dayanıyor. Sitelerin temel amacı standart (ücretsiz) üyeleri bir şekilde ikna edip, ücretli üye haline getirmek ve bu aşamada da parayı kapmak. Bunun için önce sitelerdeki kadın "gold üye"lerden, standart üyelere buluşma vaat eden mesajlar gidiyor. Bir süre sonra bu mesajları gönderen kadınlarla iletişim kurmak isteyen standart üye ’ücretli üye’ olmaya karar veriyor ve paralı üye oluyor. Site de bu şekilde hizmetinin karşılığı almış oluyor. Standart üyeyken 1 hafta içinde 50’ye yakın mesaj gelebiliyor. Paralı üye olduktan sonra mesaj trafiği duruyor.

08.03.2008 02:18 [1253221]
 

Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
foxmd
yorumlar Bu tür siteler hep para tuzağı gold üyelik olduktan sonra kimse mesaj atmıyor bir çok üye sahte buna vereceginiz parayla zaten kız bulursunuz derdiniz oysa...
13
Haz
hasan
yorumlar bu tür sitelerden iş çıkmıyor bir bayan üyelerin de çoğusu erkek site adminlerinin uydurdukları rumuzlar Smile
bu sitelere para vermek yerine bi bar veya içkili mekanda şansınızı denemek çok daha iyi olur Smile
sonra bu tür siteden bayan partner bulursunuz ama buluşmaya gidince erkek çıkabilir SmileSmileSmile
16
Haz
devrici gerilla
yorumlar bu siteler sömürgeci siteler hepsi yagı organları gibi oydurmacılar inan mayın bunlara bunların hepsi amerikanın siyanizim kolları
17
Haz
dhkpc örgütü gerillası
yorumlar bu siteler halkın kimyaletik duygularından faydalanıp yapılanmış sitelerdir.fakat bunlara devrimci deniz gezmiş yolunda giderek yok diyelim hepimiz halk adına bu siteleri kınıyalım kahrolsun halkı sömüren bu siteler yaşasın halkın siteleri.dhkpc-höc-tikko-hpg-tobh-btp devrici örgütler hep var var kalacak...
17
Haz
masum.prenss
yorumlar fazla manyak olmayın bu sideler arkadaşın söylediği kibi bara tuzağı ona vereceğm barayla be 10 kişi sikerim ya ahmak olan enaye olan buyursun golt üyeliğine
27
Haz
Onur
yorumlar Gold üye olana kadar olduktan sonra kimse mesaj atmıyor size Smile bence böle şeylerle uğraşmayın gidin avrupada erkek kıtlıgı var.
27
Haz
Bilkay
yorumlar Bu cinsel içerikli siteler dolandırıcılık amaçlı yapılmış sitelerdir
02
May
yavuz karahan
yorumlar arkadaşlar haklı bu cinsellik ve arkadaşlık siteleri sahtekarlık ve para tuzağı .benimde en azından bunlardan 20 den fazla siteye üyeliğim var bir kısmı vürüs olarak kendini eklemiş çıkamıyorsun sahte kız profilleri var bvazı facebook tan ekleyerek orjinalmış gibi sanabilirsiniz .allahtan az kala bende bu tonga düştüm bazıları çok daha ileri gidiyor zaaflarınızı kullanabilirler hele bazıları sesli mesaj bile gönderbilir godgirls midir bir rumuzla bana gönderildi asksite.com mudur o siteden genelde o sitelerde rumuzum izmirlisair ama kendi fotoğrafımı yüklemedim .gerçekten para tuzağı hem erkeler hemde kadınlar için .düşünsene telefon verip lira bile istiyor kredi kartı bilğileri bile çalınanlar var .
25
May
mustafakutlu72@hotmail.com
yorumlar Merhaba nasılsınız. 40 yaşındayım ve İstanbulda yaşıyorum.
Oturup kalkmasını bilen, gerektiği yerde ve her yerde kendisini taşıyabilecek mütaviziliğe sahip kendisini yetiştirmiş bir BEYİM.
Korkmadan ve hiçbir şüphe duymadan arkadaşınız olabilecek birisiyim. Kültürlü, anlayışlı, nezih, sırdaş ve alımlı TESETTÜRLÜ HANIMLARIN dikkatini çekmek istiyorum !
Lütfen sadece İSTANBULdan arkadaşlar için MSN ADRESİM. mustafakutlu72@hotmail.com
06
Oca
Arama