Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > > Sawyer'in hayranı şaşırttı


Sawyer'in hayranı şaşırttı
Tarih 20/04/2008 11:52 Yazar Onur Okuyanlar 1083
Print Pdf Email RSS
Ünlü yıldız basın toplantısı sırasında bir kadının birlikte olma teklifini şaşkınlıkla karşıladı sonra yüzüğünü göstererek yanıtladı.İzlenme rekorları kıran "Lost" adlı televizyon dizisinde "Sawyer" karakterini canlandıran oyuncu Josh Holloway, reklam fil

Les Ottomans Otel’de gerçekleştirilen toplantıya basın mensuplarının yanı sıra sanatçının hayranı kadınlarırın ilgi gösterd

iği görüldü.

İSTANBUL'U ÇOK BEĞENDİ

Josh Hollaway, reklam filmi çekimleri için geldiği İstanbul’u çok beğendiğini ifade ederek, "Boğaz manzarası mükemmel. İlk geldiğim sabah, tepeden yükselen odama giren güneş ışıkları ile uyandım. İstanbul’un çok özel bir yer olduğunu düşünüyorum" dedi.

Toplantıda, sorulara esprili cevaplar veren Holloway, beraber rol almak istediği kadın oyuncular arasına ise Judi Dench ve Meryl Streep’in yanı sıra Scarlet Johnson’ı saydı.

LOST’UN FİNALİ

Holloway, "4. sezonda Lost dizisinin finalinin izleyici tatmin edip etmeyeceği" yönündeki bir soruyu, "Sanırım evet. Şu anda adada işler kızışmaya başladı. Final uzun olacak. Kısa bir film gibi düşünülebilir. Ben de sonunda ne olacağını bilmiyorum, senaryoyu dönünce okuyacağım. Zor bir sezon oldu bizim için. Yazarların grevi, DVD’lerin internete dönüşmesi, sözleşmelerin eski olması gibi problemler yaşadık" dedi.

"Bir kadın olsaydınız Lost dizisindeki Jack karakteri mi, Sawyer’i mi tercih ederdiniz" sorusuna ise Holloway, "Nasıl bir kadın olduğuma göre değişir. Sawyer bir hafta sonu geçirilebilecek bir adam. Ama Jack’le bir ömür boyu yaşanabilir" cevabını verdi.

GARİP TEKLİF

Josh Holloway, salondaki kadınlardan birinin garip teklifi üzerine şaşkına döndü. Cinsel ilişki teklifi üzerine şaşkınlıkla ne diyeceğini bilemeyen Lost yıldızı yüzüğünü göstererek "Evli olduğumu hatırlatmam gerekiyor sanırım" dedi.

"Lost" dizisinde "Sawyer" karakterini canlandıran oyuncu Holloway, bayan hayranında garip bir teklif aldı.
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.