Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > > Bir şok daha yaşayacağız


Bir şok daha yaşayacağız
Tarih 21/03/2008 17:20 Yazar Onur Okuyanlar 952
Print Pdf Email RSS
Ergenekon davası şok operasyon ve gözaltılarla giderek büyüyor. 8 kişinin gözaltına alınması sonrasında yeni iddialar gelmeye başladı. Ergenekon Davasını yakından takip eden gazeteci Şamil Tayyar, "Ben bu gözaltıları bekliyordum. Ak Parti yü

Ergenekon Davasını yakından takip eden gazeteci Şamil Tayyar, "Ben bu gözaltıları bekliyordum. Ak Parti yüzde 47 oy almış yargıya güvenin diyenlerin şimdi neden ayağa kalktığına şaşırıyorum" dedi.

EKRANDAKİ BİR Ü

NLÜ


Tayyar ilave tutuklamalar olabileceğini de belirterek, adres verdi. Tayyar'a göre yeni tutuklamalar yine medya sektöründen olacak. Ve gözaltına alınacak olan bu ünlü isim sürekli ekranlarda gördüğümüz bir isim olacak.

Tayyar şunları söyledi; "Bir özel televizyon kanalında sürekli gördüğümüz bir isim var. Onun da gözaltına alınacağını düşünüyorum."

Şimdi bu isimin kim olacağı büyük merak konusu oldu. Görünen o ki Ergenekon sarsıntısı uzun süre devam edecek gibi.8 kişinin gözaltına alınmasının şoku sürerken, bir ünlü ismin daha gözaltına alınabileceği söyleniyor. Bu isim için Şamil Tayyar şunları söyledi;
 
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.