Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
>  Anasayfa > Haberler > > Youtube tekrar yasaklandı


Youtube tekrar yasaklandı
Tarih 18/03/2008 15:23 Yazar Onur Okuyanlar 1103
Print Pdf Email RSS
Bu kaçıncı yasak. Peki ne işe yaradı. Sadece kocaman bir hiç.. O halde neden bu millete bu eza cefa..


Yotube yasakları bıktırdı usandırdı artık İki gündür siteye girilemiyor Çünkü Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı, siteye hem IP, hem de alan adı yönünden erişimi durdurdu.

Gerekçe Atatürk'e hakaret viedoları. Bildiğimiz kadarıyla bu üçüncü yasak.. Sonuç elde var sıfır. Her yasaktan sonra yine benzer videolar yükleniyor. Suç unsuru var ise ki var. Onbinlercce zararlı görüntü cirit atıyor zaten..

Hakaret içeren videoları engelleyemediğimiz gibi dünyaya da o densizlerin reklamını yapıyoruz. Pire için yorgan yaktık adeta. Bir kendini bilmezin cezasını neden milyonlarca insan öder? Reva mı bu kadar kullanıcıya?

Ele güne rezil olduğumuz da cabası.. Dünya bizi ibretle ve şaşkınlıkla izliyor. Öyle ki youtube yasakları batılı insan hakları raporlarına konu oldu.

Ceza ve yaptırıma evet ama bu milyonlarca insanın hakkına tecavüze hayır. Medeni ülkelerde büyük lidere hakaret videoları yok mu? Mutlaka bunun başka yolları vardır olmalı da üstelik..

Peki ama onlar neden youtube'u toptan yasaklamıyor da biz akıl ediyoruz anlamak mükün değil.

Youtube, Telekominikasyon yetkilileri ve yargıdaki ilgililere sesleniyoruz: Başka bir çözüm yolunu bulun ve Youtube'a erişimi kaldırın.
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama