Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > > Büyükanıt Diyarbakır'da Patlama Alanında


Büyükanıt Diyarbakır'da Patlama Alanında
Tarih 06/01/2008 00:58 Yazar Onur Okuyanlar 984
Print Pdf Email RSS
Büyükanıt Diyarbakır'da Patlama AlanındaGenelkurmay Başkanı Büyükanıt, Diyarbakır'da Patlamanın Olduğu Yazıcıoğlu Caddesi'nde İncelemelerde Bulundu. Bu Sırada Büyük Güvenlik Önlemleri Alındı. Büyükanıt Yaralı Askerleri de Ziyaret Etti.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Diyarbakır'daki bombalı saldırıda yaralanan askerleri ziyaret etti. Orgeneral Büyükanıt daha sonra olay yerinde incelemelerde bulundu.

Diyarbakır Asker Hastanesi'nde yatan ve aralarında üst rütbeli subaylardan erlere kadar tüm yaralıları ziyaret eden Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt yaralılara gaçmiş olsun dileğinde bulundu.Hasta eşleri ve refakatçılarıyla tek tek konuşan Yaşar Büyükanıt, yaralı askerlerden durumları hakkında bilgi aldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Işık Koşaner ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç Diyarbakır Asker Hastanesi'ne birlikte geldi.

Orgeneral Büyükanıt ile kuvvet komutanlarını hastane girişinde baştabibi, başhemşire ve Diyarbakır'ın askeri erkanı karşıladı.

Yaralıların son durumu hakkında bilgi almak için baştabibi ziyaret eden Büyükanıt daha sonra hastaların yattığı odaları gezdi.

Büyükanıt ve kuvvet komutanları hain saldırı sonucu sağ gözünden yaralanan Binbaşı Ayhan Yamaç'la bir süre sohbet etti. Binbaşı Yamaç, sağlık durumunu soran Büyükanıt'a, 'İyiyim komutanım' dedi.

Yaşar Büyükanıt ve beraberindekiler daha sonra bombalı saldırın meydana geldiği Prof. Selahaddin Caddesi'nde incelemelerde bulundu.

Olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alındı (Cihan Haber Ajansı)
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.