Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Türkiye haberleri > Polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor


Polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor
Tarih 29/11/2007 21:37 Yazar Onur Okuyanlar 1356
Print Pdf Email RSS

Yurt Dışından Türkiye'ye Oyuncak Su Aygırı Biblosunun İçerisinde Kokain Sokmaya Çalışırken Başkent Polisinin Engeline Katılan Nijerya Uyruklu Uyuşturucu Taciri Gözaltına Alınarak Adliyeye Sevk Edildi.

 

Yurt dışından Türkiye'ye oyuncak su aygırı biblosunun içerisinde kokain sokmaya çalışırken başkent polisinin engeline katılan Nijerya uyruklu uyuşturucu taciri gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

Alınan bilgiye göre, bir kaç yıl önce Türkiye'ye gelerek özel bir Kolejde ingilizce öğretmeni olan bir bayanla evlenen Nijerya uyruklu Cyrıl Chıbuzo E. sürekli yurt dışı gezilerinde bulunuyordu. Cyrıl Chıbuzo E. bir süre önce uyuşturucu kaçakcılığı yapmaya başladı. Birkaç defa aynı yöntemle İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Türkiye'ye kokain sokan Cyrıl Chıbuzo E. dikkat çekmemek için aynı yöntemi Esenboğa Havalimanı'nda da denemek istedi. Tunustan aldığı 3.5 kilo kokaini oyuncak su aygırı biblosunun


içerisine yerleştiren Cyrıl Chıbuzo E.,Esenboğa Havalimanı'na gelerek ülkeye giriş yapmak istedi. Başkent polisinin yaptığı aramalarda yakayı ele veren Cyrıl Chıbuzo E, gözaltına alınarak Ankara Emniyet Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği'nde sorguya alındı. Polis ekiplerine verdiği ifadede 3 aylık bir kız çocuğu oluduğunu belirten Cyrıl Chıbuzo E.'nin sigara ve alkol kullanmadığı öğrenildi. Gözaltında bulunan siyahi uyuşturucu taciri, adliyeye sevk edildi.
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.