Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM OLARAK GÖZÜKECEK KOD
>  Anasayfa > Haberler > > Türkiye Dost Ülke, Aleyhte Yayın Yapmayın


Türkiye Dost Ülke, Aleyhte Yayın Yapmayın
Tarih 23/11/2007 20:41 Yazar Onur Okuyanlar 1198
Print Pdf Email RSS
Terör Örgütüne Karşı Alınan Güvenlik Önlemlerinin Ardından Kürt Bölgesel Yönetimi Bu Kez de Basın Mensuplarını Uyardı: 'Türkiye Dost Ülkedir, Aleyhte Yayın Yapmayın.'

ERBİL - Kürt yönetiminden yerel basına uyarı: 'Türkiye dost ülkedir, aleyhte yayın yapmayın'

Terör örgütüne karşı alınan güvenlik önlemlerini ardından bölgesel yönetim, basın mensuplarını da bu konuda uyardı. Irak'ın kuzeyindeki yerel Kürt yönetimi, bölgede yayın yapan yerel gazete ve televizyonlardan Türkiye aleyhine haber yapmamalarını isteyerek 'Türkiye dost ülkedir' uyarısında bulundu.


MOSKOVA - Rusya: 'ABD'nin füze cevabı hayal kırıklığı'

Rusya haftalardır ABD'den beklediği Avrupa'ya kurulması düşünülen füze savunma sistemi yerine Azerbaycan'da bulunan Gebele radar üssünün birlikte kullanılması teklifine resmi cevabı aldı. Ancak Moskova verilen cevabın beklentileri karşılamadığını ve kendileri için bir hayal kırıklığı olduğunu açıkladı.

LONDRA - Antartika'da dev buz parçasına çarpan gemiden 150 kişi kurtarıldı

Antartika'da turistleri taşıyan 75 metre uzunluğundaki bir geminin dev buzul kayalıklara çarpmasından sonra başlatılan kurtarma çalışmalarında 150 kişi kurtarıldı. Gemi, Atlas Okyanusu'nda King George adaları yakınında buz kayalıklara çarpmasının ardından yan yatmaya başladı.

YENİ DELHİ - Hindistan'da seri patlamalar: En az 12 ölü

Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletindeki Lucknow, Faizabad ve Varanasi kentlerinde, aynı anda meydana gelen seri patlamalarda ilk belirlemelere göre 12 kişi öldü, onlarca kişi yaralandı.

ROTTERDAM - Hollanda'daki Fethullah Gülen konferansı sürüyor

Erasmus Üniversitesi'nde düzenlenen 'Barış içinde bir arada yaşamak: 'Fethullah Gülen'in günümüz dünyasında barış teşebbüsleri' konferansı gerek katılımcılar ve gazeteciler, gerekse konuşmacılar tarafından son derece olumlu bulundu.

NEW YORK - Dünyayı değiştirecek 6 fikir arasında bir Türk'ün de projesi var

Amerika'da dünyayı değiştirecek 6 fikir arasında genç Türk bilim adamı Cafer Yavuz'un projesi de sayıldı. Ünlü magazin dergisi Esquire tarafından yapılan listeye giren, 'The pollution magnet/ Kir mıknatısı' adlı proje ile içme sularındaki kirlilik çok ucuz ve basit bir metotla temizleniyor.

BANGKOK - Tayland'daki darbeci generaller milli marş çalındığında trafiğin durmasını istiyor

Günde iki defa çalınacak olan Tayland milli marşı sırasında bütün motorlu taşıtların durmasını emredecek olan yeni yasa tasarısı ülkede keşmekeşliğe yol açacağı için eleştiriliyor. (Cihan Haber Ajansı) 23.11.2007 14:45
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
Takvim
Aralık 2019
P S Ç P C C P
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 
.