Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Eğitim Haberleri > Dünya'nın en rezil Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçlarını açıkladı mı?


Dünya'nın en rezil Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçlarını açıkladı mı?
Tarih 26/02/2013 22:59 Yazar Onur Okuyanlar 1688
Print Pdf Email RSS
Dünya'nın en rezil üversitesi açık öğretim fakültesi sınav sonuçlarını açıkladı Bu sene Anadolu ünversitesi açık öğretim fakültesi (AÖF) Hayatımda gördügüm en boktan üniversite olduğuna karar verdim. Sınav kitaplarını sınavdan 1 hafta önce aldık. 1 haftada 7 kitap bitireceğiz. günde 1 kitap'a denk geliyor. 

Kitapları sınava 1 hafta kala dağıttılar. Sınav sonuçlarını final sınavına 10 gün kala açıkladılar.  Açık öğretimin rezillikleri bunlarla sınırlı değil!


1ay  geçmesine rağmenn halen sınav sonuçları açıklanmadı. AÖF fakültesinin diğer bir rezilligi 2 milyon kişinin gerçekten açıktan okuduğunu bu sene anladım. Rahatsın  açık hava okumanada gerek sınava 2 gün önce kitapları eline tutuştuyorlar. sonra 2 gün sonra sınav var diyorlar. Birde 4 kere manisa merkeze gidiyoruz ki o da işin ayrı bir rezilligi. sanki bunu ilçelere verseler olmayacak.. Bütün insanları biryerde topluyorlar. birde yılda 4 kereye çıkarmışlar. herkes'e büyük şehirdemi okuyor sanıyorlar nedir anlamadım.

Allah belanızı versim, verdigimiz açık öğretim paralarıda haram olsun zehiir zıkkım olarak çıksın.  2 tane sınav için 7 tane kıçı kırık kitap için 450 lira para veriyoruz.

Dünya'nın en rezil üversitesi açık öğretim fakültesinde okuyan arkadaşlara başarısızlıklar diliyorum
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.