Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Almanya haberleri > Almanyada babası oğlu için sokakta kırmızı etekle dolaştı!


Almanyada babası oğlu için sokakta kırmızı etekle dolaştı!
Tarih 05/11/2012 17:34 Yazar Onur Okuyanlar 1587
Print Pdf Email RSS
Babası oğlu için sokakta kırmızı etekle dolaştı!Almanya’da okula elbiseyle gittiği için arkadaşlarının dalga geçtiği oğlunu rahatlatmak isteyen baba etek giyip sokağa çıktı.

Baba bu davranışıyla oğluna rol model oluşturduğunu düşündüğünü söyledi.

Almanya’nın güneyinde küçük bir kasabada yaşayan Nils Picker beş yaşındaki oğlu okula elbiseyle gitmek isteyince onu bu seçiminde özgür bıraktı.Babası oğlu için sokakta kırmızı etekle dolaştı!
Okul arkadaşlarının oğluyla dalga geçmesi üzerine onun özgüvenini yerine getirmeye karar veren Picker oğlunun giydiği elbiseyle aynı renkte bir etek giydi ve onunla sokağa çıktı.

Almanya’da yayınlanan Emma dergisinin haberine göre Berlin’de yaşadıkları dönemde oğlu sokağa hangi kıyafetle çıkarsa çıksın kimsenin olumsuz bir tepki göstermediğini söyleyen Picker etek giyerek onun seçimine destek olduğunu söyledi.

Picker şöyle konuştu: “Oğlum etek ya da elbise giymek istediğinde ona giyemeyeceğini söylemek istemedim. Dolayısıyla sadece tek bir seçeneğim kaldı o da benim de aynılarını giyip onun yanında yer almam.

Şimdi ne isterse rahatlıkla giyiyor ve onunla alay edenlere “Siz giymeye cesaret edemiyorsunuz çünkü sizin babanız da cesaret edemiyor”
diyor.
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
ckalkan1
yorumlar Babaya bravo diyen şarlatanlara sesleniyorum, eğer sözlerinizde ciddiyseniz ve kendinizi mert olarak görüyorsanız çocuksuz olarak aynı kıyafetle sokakta gezinde adamlığınızı görelim. Yoksa öyle boş boş ortalığa laf atmak çok kolay.

Bu çocuk elbise giymek istedi diye babası böyle davrandıysa, yarın birgün çocuk top olmak isterse yada hırsızlık yapmak isterse babasıda ona rol model olacakmı. Smile
05
Kas
Arama
 
.