Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > İlginç haberler > Feng shui ile muhteşem ev döşeme sırları (ev dekorasyonu)


Feng shui ile muhteşem ev döşeme sırları (ev dekorasyonu)
Tarih 09/12/2011 15:14 Yazar Onur Okuyanlar 4298
Print Pdf Email RSS
Feng shui ile muhteşem dekorasyon sırları (ev dekorasyonu)Eviniz varsa, ilginç bir dekarasyon arıyorsanız  ve sanata, güzellige, ve estetiğe önem veriyorsanız o zaman feng shui ile muhteşem dekorasyon sırlarını bakmanız gerekmektedir...

Bu gün size feng shui ile yapılmış dekorasyonları paylaşıyoruz.

  Son zamanların yeni trendi haline gelen herkesin az ya da çok ilgisini çeken bir yaklaşım olan feng shui rüzgar ve su anlamı taşıyor. Ve bu iki ayrı nokta doğanın güçlerini vurguluyor.Çinli bilgelerin senelerden bu yana üzerinde çalıştıkları şey aslında yaşam alanlarını doğru düzenleyerek doğadaki olumlu enerjiyi üzerimize ve yaşadığımız yere çekmek.Bu çalışmalar ve deneyimlemerle ortaya çıkan feng shui günümüzde artık bir yaşam tarzı haline dönüşmüş bulunuyor.Çok geniş ve detayları olan feng shui felsefesinin bazı küçük ve kolay uygulanabilir detaylarını sizde evinizde ya da ofisinizde uygulayarak pozitif enerjilerle daha huzurlu olmayı başarabilirsiniz…İŞTE FENG SHUİ İLE DEKORASYONUN MİNİK SIRLARI;

• Giriş kapısının karşısında ayna olmamalı. Çünkü içeriye giren enerji aynadan yansıyarak tekrar dışarı çıkacaktır.

• Çalışma yerleriniz bol ışıklı olmalı Sarı ışıklar, güneybatı ve kuzeydoğu, beyaz ışıklar kuzeybatı ve batı yönlerden gelmeli.

• Ateş elementini temsil eden ocak veya fırın; su elementini temsil eden lavabo, buzdolabı ve bulaşık makineleri ile yan yana veya karşılıklı olmamalıdır. Ateş ve su kesinlikle karşı karşıya gelmemelidir. Lavabo(su) ve Ocak(ateş) yan yana yok edici döngüdür.• Ocak, tuvalet ile aynı duvarda olmamalı.

• Yemek masasının bulunduğu duvara asılan ayna bereketinizi arttıracaktır.• Tavan veya yerlerde kullanılan dekoratif süslemeler sivri köşeli şekiller olmamalı. L şeklinde yerleştirme Feng Shui açısından olumlu değildir.

• Tuvalet yatak ile aynı duvarı paylaşmamalı, negatif enerji duvardan geçecek ve uyuyan kişiyi olumsuz etkileyecektir.

• Yatak odanızda TV, müzik seti, bilgisayar gibi elektronik aletleri bulundurmayın. Çünkü bu tip aletler elektromanyetik enerjiyi yansıtır ve sağlığınız için zararlıdır.• Yatak odasında kullanılan çarşaf ve örtüler düz renklerde seçilmeli, eğer desenli ise geometrik şekiller tercih edilmemeli. Çünkü bu şekiller negatif enerji yayarlar ve dinlenmenizi rahatsız ederler.

Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama