Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Fotograflı haberler > İnternet'te rekor kıran fotograf 'dağda toplu olarak asker'lerin kıldığı namaz resmi'


İnternet'te rekor kıran fotograf 'dağda toplu olarak asker'lerin kıldığı namaz resmi'
Tarih 02/11/2011 11:41 Yazar Onur Okuyanlar 2280
Print Pdf Email RSS
İnternette rekor kıran fotograf 'dağda toplu olarak askerlerin kıldığı namaz resmi'Yeri ve zamanı belli olmayan, askerin toplu halde namaza durduğu fotoğraf internette tık rekoru kırıyor. Fotoğrafla ilgili oldukça farklı yorumlar gündeme geliyor.

Bir grup asker dağda namaza durdu, ortalık karıştı. Birlik halinde namaz kılan bir grup askerimizin fotoğrafı internet dünyasının yeni gündemi oldu.
http://resim.ihlassondakika.com/417767.jpg


Sosyal paylaşım sitesi twitter'da yayılan karede, 48 asker düz bir damın üstünde, 5 saf halinde cemaat yaparak namaz kılarken görüntülendi.

Sanal alemi karıştıran fotoğraf  "Mehmetçiklerimiz dağ başında namaz kılarken..." diyerek sunuldu.

Görüntü, "Askerimiz ibadetlerini her ortamda yapabilmeli ama bir bölük askerin açık hedef gibi, dışarıda namaz kılması ne kadar doğru" yorumlarını da beraberinde getirdi.

Çok paylaşılan bu fotoğrafın nerede ve ne zaman çekildiği ise belli değil.

Kamuflajlarının üst kısmını ve botlarını çıkarmış halde, bir yapının düz çatısına serilen kilimler üzerinde namaza duran askerlerin görüntüsü için sosyal paylaşım sitelerinde, çok farklı yorumlar yer aldı.
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Onur
yorumlar Çok güzel bir fotograf (sayfa yenilendi)
02
May
Arama
 
.