Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > İnternet haberleri > Bursa'da internet üzerinden amcasının 4 kızını pazarladı


Bursa'da internet üzerinden amcasının 4 kızını pazarladı
Tarih 02/09/2011 22:59 Yazar Onur Okuyanlar 1346
Print Pdf Email RSS
Bursa'da internet üzerinden amcasının 4 kızını pazarladıBursa'da internet üzerinden amcasının 4 kızını pazarlayan kişi gözaltına alındı. internetten kuzenlerini pazarlamış

Bursa'da internetteki sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla amcasının 4 kızını erkeklere pazarladığı iddia edilen 29 yaşındaki N.Ö. gözaltına alındı.Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri internetteki sosyal paylaşım siteleri üzerinden fuhuş bağlantıları kuran ve fuhuşa aracılık yapan kişileri izlemeye başladı. Kendilerini işadamı olarak tanıtan ekipler internet üzerinden amcasının kızları G.Ö. (18) Y.Ö. (19) G.Ö. (19) ve N.Ö.'yü (19) erkeklere pazarladığı iddia edilen N.Ö. ile bağlantıya geçti.

4 KIZ İÇİN BİN 500 TL'YE ANLAŞTI


4 kız için 1500 TL karşılığında anlaşan sözde işadamı polis ekipleri merkez Osmangazi İlçesi'nde bulunan bir alışveriş merkezinde N.Ö. ile yanında getirdiği amcasının kızlarıyla buluştu.

Kendisine fuhuş yapacak yer bulamadığını söyleyen müşteri sandığı polis memurlarını kaçırmak istemeyen N.Ö. polislerle birlikte Osmangazi İlçesi'nde arkadaşları A.Ö. (40) ve F.Ö.'nün (42) evlerine gitti.

Burada kimliklerini açıklayan polis ekipleri fuhuş yapan 4 kız ile birlikte N.Ö. ve fuhuş için yer temin eden A.Ö. ve F.Ö.'yü gözaltına aldı. Sorgulamalarından sonra ‘fuhuş yapmak fuhuşa aracılık etmek ve yer temini sağlamak’ suçlarından mahkemeye çıkarılan 7 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.