Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM OLARAK GÖZÜKECEK KOD
>  Anasayfa > Haberler > Fotograflı haberler > Güzel Rus kızlarına, Sitemiz'de türk kızların'dan sebebsiz tepki


Güzel Rus kızlarına, Sitemiz'de türk kızların'dan sebebsiz tepki
Tarih 19/08/2011 00:48 Yazar Onur Okuyanlar 4846
Print Pdf Email RSS
Güzel Rus kızlarına, Siemiz'de türk erkeklerinden ve kızlarından sebebsiz tepkikızlarına, rus kız resimleri, rus kızların fotoları, en güzel rus kızlarıSitemize gelen bazı yorumlarda rus kızlarını aşagılayıcı edepsizlikle suçlayan mesajlar geliyor.

Bu yorumu yazanlar ise internet arama motorlarında rus kızı diye aratıp giren; bu kişilerın amacı bellı ama kediulaşamadıgı ete mırnav dermiş.... 

Bazı ruskizlarını çekemeyen çirkin bayanların rus kizlarının sadıklıgını cürretkar duruşlarını kusursuz güzelliklerini çekemeyen kimselerin yazadıgı mesajlar gödermektedirler.


 

Russian-girls rus kızları
 

bu sere serpe yatan güzeller güzeli altın saclı pamuk tenli kızımızın ne günahı var.ona bahşedilen cevherleri dünyayı ve sahilleri daha güzel göstermek adına sereserpe yatmış,bır çeşit toplum yararına yapılan faydalı davranış.Bir coğumuz sahillerde görmek istediğimiz bu degilmi.
 

bızım kızlarımız otomatık kılo alma potansıyelıyle dunyaya gelıp sonra homidi gırtlak  kılo aldıktan sonra çamur at izi kalsın prensibiyle yola çıkarak bu hatunlara laf soylemekte olan kızlar var.yolda cok guzel bır bayan yururken farkettinizmi erkeklerden çok kızların ıyıce ınceledıgini, bakmasındaki amaç güzelliği görmek değil kusur bulmak.
 

Size sesleniyorum  kızlar ne kadar bakarsanız bakın sonuç hep aynı 1 rus kızı=kusursuz güzellik

Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
yaprak
yorumlar site sahibi oldukça kompleksli olmalı akıllı Türk kızlarından yüz bulamamış olacakki kendi milletinden kanından olan insanları aşağılamaya kalkacak kadarda küstah kendileri..rus erkekleride bayanlarıda güzellerdir fakat kimselerinde onlardan bir eksiği yoktur bu sizin psikolojik bir sorun haline getirdiğiniz gereksiz ayrıca bir o kadarda sapıkça bir konudur.bilmem farkındamısınız ffakat bu konuyu en çok problem haline getirende sizsiniz??oldukça saçma ve mide bulandırıcı konuşmalarınız yalnızca kendinizi küçük düşürmenize neden oluyor sonuçta sizinde anneniz kız kardşiniz vardır muhakkak kendi kendini aşağılayan bir insanıda ilk defa görüyorum açıkcasıSmile))bu yazılarınızdan anlaşıldığı üzre dini bilgileri ve imanı zayıf vatan ve millet sevgisinden ve kendinize olan güvenden yoksun kaale bile alınmaya değmez kişiliksiz kişilik..
07
Eyl
sedat
yorumlar rus kızları gerçektende çok güzel her şeyden önemlisi sıcak kanlı bide bizim türk kızlarına bakın güzellikleri bir yana burunları havada geziyolar bence rus kızlarıyla türk kızları kıyaslanamaz bile fizik olarakta üstünler.SmileSmileSmile
12
Eki
TURKUM
yorumlar yA NE YAPIYORSUNUZ rus kizlari bizim kizlarmizin tirnakklari bile olmaz))NE MUTLU TURKEM DIYENE
12
Oca
Arama
Takvim
Mayıs 2020
P S Ç P C C P
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
.