Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Fotograflı haberler > Anket'lerde Türk erkekleri rus kadınlarını seçiyor. En güzel rus kızların fotografları (Sarışın rus hatunları)


Anket'lerde Türk erkekleri rus kadınlarını seçiyor. En güzel rus kızların fotografları (Sarışın rus hatunları)
Tarih 08/08/2011 02:06 Yazar Onur Okuyanlar 7208
Print Pdf Email RSS
en güzel rus kızları, rus hatunları, rus kadınları resimleri www.aybilgi.netTürkiyenin en büyük portal'ının yaptığı Anket'lerde Türk erkekleri rus kadınlarını seçiyor. 

Bu gün sizlere, bu güzel rus kızların fotograflarını paylaşıyoruz. (Sarışın rus hatunları) Bu hatunları görünce, yerli malı yurdun malı herkez yerlimalı kullanmalı fikrinden vazgeçebilirsiniz...


Rus kızları, rus bayan resimleri
Rus kızları, rus bayan resimleri


Rus kızları, rus bayan fotoları
Rus kızları, rus bayan fotoları

en güzel sarışın rus kızları
en güzel sarışın rus kızları

Sarışın seksi rus hatunları resimleri
Sarışın seksi rus hatunları resimleri
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
birsel
yorumlar onlar güzel olabilirler fakat bizim türk kızları daha namuslu bir kere Smile
08
Ağu
veysel
yorumlar saçları koyu sarı.Bu kadar sarı için ya saç sarartıyorlar ya da boyuyorlar.Gözleri yeşil.Yeşil göz türkiye de de var.Kabul ediyorum ki rus kılzarı türk kızlarına nazaran biraz daha güzel.Ama onca bakım estetik vs vs yaptırıyorlar.Gerçekte asla burda gördüğünüz gibi değiller,namus kavramı filan da yok.Söylenilen gibi türk erkeklerini beğendikleri filan yok hatta ikinci sınıf insan muammelesi yapıyorlar.Tek dertleri para aslında ve havalılar.Rusyada gördüm bunları.Görmeden önce ben de diğer erkekler gibi yok rus kızları bizim kızlar gibi kaprisli değil yok çok güzel filan diyordum da yalan hepsi abi..Kanmayın erkekler.
26
Ağu
leyla
yorumlar bazı kızların da gururla söylediği bir önerme vardır..'kızlar erkekler için değil, hemcinsleriyle yarışmak onları kıskandırmak için makyaj yapıp güzel giyinirler' diye..

bu söylem de büyün kızların gizli lezbiyen olduğunu doğrular nitelikte. mesela ben, hayatımda hiç mahmut beni beğensin, osman bana bayılsın diye güzel giyinmedim! hatta hayatımda hiç güzel giyinmedim ama o biraz da benim mallığım neyse..

diyeceğim şu ki oldukça katıldığım bir fikirdir. zaten bu yüzden sevgilim yok benim. güzel giyinmediğimden değil yani..
13
Eyl
Arama
 
.