Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Türk dünyası haberleri > Türklerin kürdistan haritasına tepkisi Büyük Turan haritasıyla karşıya çıkıyor.


Türklerin kürdistan haritasına tepkisi Büyük Turan haritasıyla karşıya çıkıyor.
Tarih 20/06/2011 12:54 Yazar Onur Okuyanlar 4216
Print Pdf Email RSS
turan haritasiTuran bir devlet adıdır; aslında bizim için. Tüm Türk ırkının ve Turan boylarının birleştirilmesidir. Turan ırkı şuan için Turan içindeki dış milletlerden önce bütün Türk ırkını birleştirmeyi amaçlamaktadır.

Bazılarının dediği gibi sadece  Turan Türk-İslam ülküsü değildir. Turan bütün Türk ırkının dinine bakmaksızın birleşmesi demektir. Bizde "Rehber Kur'an hedef Turan amaç İslam" sözü o yüzden geçerli değildir.

 Eğer ki geçerli olsa bir Gagavuz Türk'ü de başka bir sözü sayıları çok az da olsa bir Musevi Türk bu ilkeyi benimsemeyecektir. Gidip kendi ülküsünden sapıp Rusların amacı olan sosyalizmi savunmak tamamiyle ırkını satmaktır.

Turan fikri ilk olarak karşımıza Ziya Gökalp tarafından sıkı bir şekilde girmiş sonra ise Atsız Atamızın görüşleri tarafından benimsemişizdir. Bu ülküyü gerçekleştireceğiz. BAŞARACAĞIZ BAŞARACAĞIZ BAŞARACAĞIZ!!! NE MUTLU TÜRK DOĞANA!!!


Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Onur
yorumlar Kürtten olmaz evliya olursa koyma avluya, koyarsanda sıçar avluya Smile
20
Haz
Onur
yorumlar Eşşeğe kürt demişler 2 hafta saman yememiş... Smile
20
Haz
Arama
 
.