Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Siyaset Haberleri > Büyük birlik partisi (BPP) 2011 seçimlerde MHP ye destek vericek.


Büyük birlik partisi (BPP) 2011 seçimlerde MHP ye destek vericek.
Tarih 10/06/2011 13:31 Yazar Onur Okuyanlar 1316
Print Pdf Email RSS
büyük birlik partisinden seçimlerde mhp ye destekÜlkeyi kaos ortamından kurtaracak tek partinin MHP olması nedeniyle teşkilat olarak böyle bir karar aldıklarını savunan Yurtsever;

"Ülke kaos ortamına sürüklenmektedir. Şantajın, tehdidin had safhaya ulaştığı bir dönemde, ülkeyi bu badirelerden kurtaracak tek partinin Milliyetçi Hareket Partisi olacağı inancındayız."Büyük Birlik Partisi Arapgir İlçe Başkanı İbrahim Yurtsever, 12 Haziran genel seçimlerinde MHP'yi destekleme kararı aldıklarını bildirdi.

Yurtsever, yaptığı açıklamada, teşkilatıyla yaptıkları toplantı sonucunda MHP'yi destekleme kararı aldıklarını söyledi.

Ülkeyi kaos ortamından kurtaracak tek partinin MHP olması nedeniyle teşkilat olarak böyle bir karar aldıklarını savunan Yurtsever, "Ülke kaos ortamına sürüklenmektedir. Şantajın, tehdidin had safhaya ulaştığı bir dönemde, ülkeyi bu badirelerden kurtaracak tek partinin Milliyetçi Hareket Partisi olacağı inancındayız.

Bu sebeple bu seçimde, 'dava ise dava, ülkü ise ülkü, milliyetçilik ise milliyetçilik' diyerek, önce devlet, sonra millet ve sonra partim ve ben diyen bir partiyi destekleyeceğiz" dedi. (Etikhaber) 
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.