Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Türkiye haberleri > Türkiye dışişleri bakanlığı uyuyor, türkler terrerüst muamelesi görüyor.


Türkiye dışişleri bakanlığı uyuyor, türkler terrerüst muamelesi görüyor.
Tarih 12/05/2011 14:58 Yazar Onur Okuyanlar 1901
Print Pdf Email RSS
pasaportTürkiye dışişleri bakanlığı  uyuyor, türkler dünyada terrörüst muamelesi görüyor.  Bunun sebebini herkeze passaport verilmesine bağlıyorum. Türkiye türklerede passaport veriyor türkiyenin içinde yetişen terrerüstlerede.

Bu gün'kü yazımda benim gibi türk pasaportu'u hakkında başına bin bir türlü iş gelmiş, bulgaristan sınırında kapıdan indirilmiş, terrerüst muamelesi görmüş 3 ülke sınıfı vatandaşlık görmüş insanlar için yazdım.

 

Dünyada en çok passaporta para verdiginiz, aldıktan sonra ise napıcam lan bunu büfeye mi koysam diye düşündügünüz gidebileceginiz ülkere baktınızda hiç biryere gidemediginiz yada bazı afrika ülkeleri, savaşın oldugu bölgeler yada çok uzakta kimsenin gitmedigi gittiginde ise yaşadığınız şehrinizden dandik yerlere gidebileceginiz passaport türü...
 

Ekşi sözlükten türkpassaportu hakkında  bazı yorumlar:

fransaya vize almak icin demir parmakliklar arkasindan secilerek iceriye zar zor alindigim 3. sinif insan muamelesine maruz kaldigim pasaport.
(kiraze, 20.01.2003 14:21 )

 

dolapta durmaktan baska bir ise yaramayan, zaten turkiye'ye gitmedigim icin suresini uzattirmadigim, dunyanin %90ina vize alinmasini gerektiren, havaalaninda kontrolden 4 saatte gecmenize sebep olacak pasaporttur. maalesef tum avrupa ulkelerinde de kapidaki gorevliler tarafindan baya bir hor gorulur bu pasaportun sahipleri.

(cadence, 17.03.2004 12:15)

 

fiziksel olarak ozellikleri ne olursa olsun vize manyagi olacak ve sayfalari yetmeyecek olan pasaporttur. allah'in unuttugu dag bile turk'e vize uyguluyor bunun utancini bir temizlesinler once sonra pasaportlari yenilesinler.
(sadri, 18.10.2004 09:19)

 

Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Onur
yorumlar dünyanın fiyatı ile performansı arasında ters orantı bulunan tek pasaportu.
12
May
cihan
yorumlar nne kadar doğru yazmışın performansi ile işlevi açısından en işe yaramaz pasaport. Smile
29
Tem
Arama
 
.