Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM OLARAK GÖZÜKECEK KOD
>  Anasayfa > Haberler > Romanya haberleri > Rumenler (romenler) ile türkler arasındaki farklar


Rumenler (romenler) ile türkler arasındaki farklar
Tarih 16/12/2010 19:04 Yazar Onur Okuyanlar 1103
Print Pdf Email RSS
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRfqpDHrNUYkyjo_XTzcXEPItm0xEL_JRTnIufo7K6X_znA37hyTürkler agresiftir, kavga etmek için fırsat kollar, Romenler gamsızdır, hayatı boyu hiçbiri kavga etmemiştir.

Türkler birbirinin hayatına fazlasıyla karışmak ister, Romenin yanında ölsen kımıldamazlar.

Türkler birbirlerini her bulduklarında zarar vermeye, kazıklamaya, istismar etmeye çalışırlar, Romenler birbirlerini bulunca eğlenirler.Türklerin kadınları basenli ve çirkindir, Romenlerin şeker bacaklı ve güzel. Türkler için aslolan her zaman "iş" tir, Romenler için aslolan hayat'tır.

Türkler haftasonu çalışanlarını taciz ederler, Romenler cuma öğleden sonra bile off'tur çoğu yerde. Türkler söz verdi mi tutar, Romenlerde sadece vaat vermek vardır, yemin etmek yoktur , söz verilmez, tutulmaz.

Türk ortamında kadın her zaman kavga nedenidir, Romen ortamında kadın barışma nedenidir. Türkler birbirlerini sollarken mutlaka bi geriye dönüp bakış atarlar, Romenler her zaman önlerine bakarlar.

Türk erkekleri sorumluluk sahibi ve yiğit, Romen erkekleri umursamaz ve dansözdür.

Türklerin sevinmesi 3 sn, üzülmesi 3 gün sürer. Romenlerin sevinmesi 3 gün, üzüntüsü 3 sn sürer. Türkler ilişkisini bitirmek istemez ama geniş geniş aldatır, Romen ilgisi başkasına kayınca ilişkisini bitirip diğeriyle ilişkiye başlar.

Türkler için hala parayla ölçülemeyecek şeyler vardır, Romenin parayla anasını bile satın alabilirsin. Türkler enerjik, mobil ve aktiftir, Romenler uyuşuk, hareketsiz ve mümkün mertebe seyircidir, etliye sütlüye karışmaz :))
Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Onur
yorumlar Yazılar bana ait değildir. Romanyada uzun süre kalan bir arkadaş yazmış bana gönderdi, burada yada özelimde tartışma ortamı istemiyorum... sadice ilginç olduğu için paylaştım hiç bir yazının doğrulugu garantilenemez Smile
16
Ara
Arama
Takvim
Aralık 2019
P S Ç P C C P
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 
.