Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Yazılım haberleri > Internet Explorer 9 Beta sürümü piyasaya çıktı.


Internet Explorer 9 Beta sürümü piyasaya çıktı.
Tarih 01/10/2010 12:08 Yazar Onur Okuyanlar 1336
Print Pdf Email RSS
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxXYAeOU5xKZpjyiD9r3WSIwq3SdgpXVundkz82bWbA3rXlQs&t=1&usg=__TZcNnP5xQBkOjhjnopFSX3N6fxE=Microsoft, daha önce de söz verdiği gibi, Internet Explorer 9'un beta sürümünü tam zamanında indirmeye sundu. Beta sürüm, final sürümde olması beklenen tüm yenilikleri içeriyor.

Bu yazımızda hem internet explorer 9 daki yenilikleri hemde yeni sürümünü deniyebilirsiniz.


Internet Explor 9 Beta'da dikkat çeken en önemli özellik, HTML 5 ve CSS 3 desteği. Ayrıca yeni JavaScript motoru da, beta'yı indirenleri bekliyor. 

IE9 Beta'da bulacağınız ilginç özelliklerden biri de "Acid Test". Bu özellik sayesinde bir web sitesinin Internet Explorer 9 ile ne kadar uyumlu olduğunu test etmeniz mümkün. 

Tüm bunlara ek olarak, IE9'un GPU'nuzu çok daha verimli bir biçimde kullandığını hatırlatmakta yarar var. Ayrıca bir İndirme Yöneticisi de ilk defa Internet Explorer'a eklendi.

 

Internet Explor 9 Beta'nın bizlere sunduğu en önemli sürprizlerden biri de Türkçe desteği sunuyor olması. Aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda, açılan sayfada desteklenen tüm diller için birer indirme bağlantısı göreceksiniz. 

Yapmanız gereken, Türkçe seçeneğinin yanındaki menüden işletim sisteminizi seçmek ve "Download" düğmesine basmak. 18,9 MBbüyüklüğündeki kurulum dosyasını indirip kurduğunuzda, siz de yeni Internet Explorer'ın sunduklarını kendi gözlerinizle görebilirsiniz. 

Internet Explorer 9 Download

Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama