Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Haberler > Siyaset Haberleri > DTP Hakkındaki Gerçekler


DTP Hakkındaki Gerçekler
Tarih 13/11/2007 17:57 Yazar hasan Okuyanlar 1024
Print Pdf Email RSS

  Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin birliği, dirliği, güvenliği, toprak bütünlüğü için canını, kanını, malını veren, evlatlarını gözlerini kırpmadan vatan savunmasına gönderen  Türk Halkı'nın ödediği vergilerden

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde tüm devlet memurlarından en yüksek maaşı alan DTP'li Fatma Kurtulan'ın kocası Salman Kurtulan'ın kan emici örgütün dağdaki ikinci adamı olduğu ortaya çıktı.Sadece Türkiye değil, dünya böyle yaman bir çelişki görmedi, duymadı, yaşamadı. Biri Kutsal Meclis çatısı altında Türk Devleti'nin tüm nimetlerini cömertçe kullanıyor, diğeri ise, Türk Devleti'ni yok etmek için eline silah alıp dağa çıkıyor. Peki, karısının nimetlerini sömürdüğü, kocasının yok etmeye çalıştığı bu Devlet nerde?

DTP Van Milletvekili Fatma Kurtulan eşi Salman Kurtulan’ın, terör örgütü PKK’nın şimdiki ele başısı Murat Karayılan’la fotoğrafları ortaya çıktı....DTP Milletvekili Fatma Kurtulan’ın terör örgütü üyesi olduğu iddia edilen ve 1999 yılından beri aranan eşi Salman Kurtulan yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğraflarda, kan emici terör örgütünün şimdiki elebaşı Murat Karayılan’la yan yana görülen ve örgütte etkili olduğu belirtilen “Piro” kod adlı Salman Kurtulan’ın halen Kuzey Irak’ta olduğu sanılıyor.


SALMAN KURTULAN'LA HALA EVLİLER

1999 yılında Osmaniye’de yola mayın döşeyerek 3 askerimizin şehit edilmesi olayına karıştığı için gıyabında müebbet hapis istemiyle yargılanan Salman Kurtulan, polis afişiyle aranıyor. Eşiyle ilgili soruları yanıtsız bırakan ve “Nerede olduğunu bilemem” diyen Fatma Kurtulan ile aynı zamanda amca çocuğu olan Salman Kurtulan nüfus kütüğünde hâlâ evli görünüyorlar.


İŞTE BELGE GİBİ FOTOĞRAFLAR...


Mersin’in merkeze bağlı Menteş Mahallesi 109 cilt, 215 hane numarasıyla kayıtlı olan Kurtulan çifti 21 Ocak 1992’de evlenmiş. 20 Aralık 1962 doğumlu PKK’lı Salman Kurtulan aile reisi olarak kayıtlarda yer alırken, DTP Milletvekili Fatma Kurtulan için aile reisine yakınlık derecesi bölümünde ’Eşi’ibaresi yer alıyor. Medeni hali bölümünde her ikisi de ‘Evli’, ’Olaylar ve Tarihler’ bölümünde ise her ikisi için ’Sağ’ kaydı bulunan Fatma ve Salman Kurtulan çiftinin, 21 Ocak 1992’de evlendikleri belirtiliyor.


ŞİMDİKİ ELEBAŞI KARAYILAN’IN SAĞKOLU


Kod adı “Cemal” olan Murat Karayılan, şimdi örgütün ele başısı durumunda. Suriye ve Kuzey Irak’ta bulunan Karayılan, Şırnak kırsalından sorumlu olarak onlarca saldırı emri verdi, çok sayıda askerin şehit düşmesine neden oldu. 1999’da Hollanda’ya sığınma başvurusu yaptı, ancak bu kabul edilmeyince K.Irak’a döndü. Kandil’de yabancı basına konuşuyor, karargah komutanı olarak bildiriler yayınlıyor.
 
DTP:TÜRKİYE GERÇEĞİ

Daha dün Ankara'nın göbeğinde savaş çığlıkları atan nutuklarla küstahlaşan DTP ise, bu durumu, "Türkiye gerçeği" olarak nitelendiriyor. DTP'li milletvekilleri, "Bu mücadele sürdükçe herkesin yakınıyla ilgili böyle bir durum ortaya çıkabilir" dediler.

Google'da sayfamıza destek olmak için (G+1) tuşuna basınız.


Tags - Face Twi
Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.