yelik Girii eer ilk geliiniz ise, ye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadalk sitesi
REKLAM OLARAK GZKECEK KOD
>  Anasayfa > Haberler
Trkiye haberleri
Dün 8 tane daha ehit verdik. Tüm Türkleri ehitlerimize tepki olarak Türk Bayra kapak fotoraflarn paylamasn çaryoruz.Merhaba, Dün 8 tane daha ehit verdik. Tüm Türkleri ehitlerimize tepki olarak Türk Bayra kapak fotoraflarn paylamasn çaryoruz.

Haberimizin devamndan kapak fotoraflarn ücretsiz indirebilirsiniz.
Au
20
2015
Trkiye haberleri
Türkiye Suriye snrnda PKK ile deil IID ile savaacak  Türk Silahl Kuvvetleri (TSK) tarafndan Kilis'in Suriye snrna sevk edilen tank, obüs toplar, füze ve topçu bataryalarn namlular Suriye'ye doru çevrildi.Türkiye Suriye snrnda PKK ile deil IID ile savaacak

Türk Silahl Kuvvetleri (TSK) tarafndan Kilis'in Suriye snrna sevk edilen tank, obüs toplar, füze ve topçu bataryalarn namlular Suriye'ye doru çevrildi.
Tem
06
2015
nternet haberleri
Bu gün sizlere, en iyi facebook alternatifi mühendislik ve tasarm harikas Türk yapm ve türkçe dil destei bulunan facebook a rakip bir websitesi olan www.ilkok.com websitesi (www.selam5.com) olarak da girebileceiniz bu site de yok yok.Bu gün sizlere, en iyi facebook alternatifi mühendislik ve tasarm harikas Türk yapm ve türkçe dil destei bulunan facebook a rakip bir websitesi olan www.ilkok.com websitesi (www.selam5.com) olarak da girebileceiniz bu site de yok yok.

Dünya'nn en hzl büyen arkadalk ve soyal paylam sitesi olan ilkok imdi Türkçe dil destei ile %100 Ücretsiz Gold Üyelik imkan salyor.

Sizde ilkok.com u kefetmek istiyorsanz ücretsiz gold üyelik frsatndan bugün yararlann.
Haz
26
2015
nternet haberleri
En büyük arkada sitesi ilkok.com imdi Türkçe ve Ücretsiz GOLD üyelik ile Türkiye  de TürkçeDünyann en büyük arkada sitesi ilkok.com imdi Türkçe ve Ücretsiz GOLD üyelik ile sizlere hizmet sunuyor...

 
Ücretsiz her üyeye VIP GOLD Üyelik datmaya devam ediyor. Arkada edinmek, müzik, video, fotoraf, blog, forum ve yaz paylamda bulunmak için www.ilkok.com size türkçe dil destei ile üyelik imkan salyor.


Ara
22
2014
Fotografl haberler
2014 Ylna girerken facebook kapak fotorafnz 2014 yeniyl resimleri ile renklendirin Hogeldin 2014;

Bugün 2014 ylna girerken facebook kapak fotorafnz 2014 yeniyl resimleri ile renklendirin.

Birbirinden harika 20 adet 2014 facebook duvarkadn ücretsiz indirip facebook'unuzda ücretsiz kullanabilirsiniz.
Ara
30
2013
Fotografl haberler
Muhteem turkuaz ve mavi ev içi tasarmlarMuhteem turkuaz ve mavi;

Genç ve hareketli kalmak isteyenlerin rengi olan turkuaz  sakin ve rahatlatc özelliinden dolay ev içi tasarmlarn'da  bolca kullanlmas önerilir.

Bugün sizlere en güzel mavi ve turkuaz ile yaplm harika 10  ev içi tasarmlarn yaynlyoruz.
Ara
26
2013
Fotografl haberler
HD K manzara duvarkad resimleriHD K manzara duvarkad resimleri;

Bizi K sevdiren nefess kesici kar manzaralar dr. K mevsimini sadece dondurucu soguktan ibaret deildir.

Bu harika
K manzaralar bilgisayarlarmzn duvarkat larn harika olarak süsleyecektir ite size en harika duvarkatlar hemde yüksek kalitede...
Ara
23
2013
Fotografl haberler
En komik 10 kardan adam Gülünç Kardanadam ve kardankadn resimleri;

Türkiye'ye Kgeldi, bazyerler kar ile doldu herkes kardan adam yapma peinde peki ya yaplan en ilginç ve gülünç kardan adam fotoraflarn gördünüz mü ite o en  komik kardan adam fotoraflar...
Ara
20
2013
Fotografl haberler
en Komik 10 bahattin karikatürleriBahattin;

Facebook'un
en deiik karekterleri arasnda olan bahattin'in bugün sizler için gülünç resimlerini yaynlyoruz.

Yazmzn devamndan komik bahattin karikatürlerini görebilirsiniz.
Ara
20
2013
Aybilgi haberleri
Ücretsiz GOLD üyelik türkçe arkadalk sitesi www.Selam5.comBugün sizlere, 18 dil destekli Türkçe dil desteide olan  ücretsiz GOLD üyelik'li arkadalk sitesini tantyoruz.

Selam5.com çerii ve Kullanm çok kullanl olan site, görsel olarakta sizi cezbediyor.  Bir çok arkadalk sitesi var hepsi gold üyelik, üye olupta msj atamadnz yüzlerce site var. 
Kas
06
2013
Fotografl haberler
dünyann en küçük ülkesi vatikan :)Dünyada öyle küçük ülkeler var ki, bunlarn bir ksmn büyük ölçekli haritalarda dahi görmek imkansz. Bu ülkeler öyle küçük ki, yüzölçümleri Türkiye’nin en küçük köyleri kadar gelmektedir.

Vatikan, 0,44 KM²’lik yüzölçümü ile dünyann en küçük ülkesi saylmaktadr. Vatikan, talya’nn Roma kenti snrlar içinde bulunan bamsz, küçük bir devlettir.
Au
01
2013
Fotografl haberler
Didim resimleri, didim fotoraflar ve didim tantmAydna bal bir ilçe olan didim 1991 Ylnda ilçe haline gelmitir. Didim hzla büyüyen ve turistlik bir ehirdir. Bugün sizlere en güzel didim resimlerini paylayoruz.

Birbirinden güzel 15 adet didim ehrinden manzara fotoraflarn ücretsiz indirebilirsiniz.
Tem
31
2013
Fotografl haberler
Facebook en çok paylalan komik fotoraflarFacebook komik resimleri;

Bu ayn facebook'ta en çok paylalan komik resimler foto galeri albümünü paylayoruz.

Sizler için seçmi olduumuz en gülünç 10 facebook resmini haberin devamndan görebilirsiniz.
Tem
14
2013
Trk dnyas haberleri
Kürdistan açlm, kürt açlm, Türk açlm , Türk kürt açlmTürk açlm istiyoruz! Açklamay lütfen okuyun ve mümkünse paylan..

‎-Güneydouda herif 30 çocuk sahibi olacak…
- Sonrada bu çocuklarn terörist sempatizan yapacak…
- Çalmayp yan gelip yatacak…
-Benim maamdan veya küçük esnaftan %30 vergi alacaksn…
-SSK primim bir emekli maa kadar olacak…
-Ben bu herifin bebelerine büyüyünce, Askerime Polisime kurun sksn diye mi bakacam…
-TÜRK AÇILIMI STYORUZ…!!!
May
10
2013
Salk haberleri
nsan neden yalanr ve nasl  yalanyoruz?Yalanma aslnda doduumuz andan itibaren vücudumuzun programlanm olan görevlerinden birisidir. Hormonlarn karmak ekilde gerçekleen etkileimleri tarafndan düzenlenir.

Beslenme alkanl (özellikle yal besin tüketimi), metabolizmann genel ileyii (serbest radikallerin oluumu) ve fazla kilolar da yalanma etkisini hzlandran etkenlerdir.
ub
28
2013
Fotografl haberler
Avrupada yaplm geçmiteki icatlar ve icatlarn resimleriGeçmiteki yapm sizi artacak icatlar. Bazlar sacma görünebilir ama zamannda ihtiyaçlarna göre yapldklar kesin.

çlerinden bazlarn hala ihtiyaç duyuyoruz. Bu icatlar görünce baya arcaksnz. te geçmi yllarda yaplm avrupadan baz icatlar :)
ub
28
2013
Eitim Haberleri
Dünya'nn en rezil üversitesi açk öretim fakültesi snav sonuçlarn açklad Bu sene Anadolu ünversitesi açk öretim fakültesi (AÖF) Hayatmda gördügüm en boktan üniversite olduuna karar verdim. Snav kitaplarn snavdan 1 hafta önce aldk. 1 haftada 7 kitap bitireceiz. günde 1 kitap'a denk geliyor. 

Kitaplar snava 1 hafta kala dattlar. Snav sonuçlarn final snavna 10 gün kala açkladlar.  Açk öretimin rezillikleri bunlarla snrl deil!
ub
26
2013
nternet haberleri
Facebook sahte hesaplar siliyor!Facebook sahte hesaplar silmek için temizlik operasyonuna balad.

Eer bugünlerde Facebook sayfalarnzn hayran saylarnda bir düü yaarsanz hiç armayn. Çünkü, bu bir hata deil; Facebook’un temizlik operasyonu.

Facebook site üzerindeki gelitirmeler çerçevesinde sahte hesaplar toplu olarak sileceini Austos aynda duyurmutu. Sosyal a bu ilemi uygulamaya koydu ve silmeye balad.
ub
19
2013
Dou Trkistan Haberleri
Çin polisleri evin'de dini kitap bulunan türkleri hapse atyor.Çin igal altndak Dou Türkistanda dini basklar artiyor, Çin polisleri Dou Türkistan'daki Müslüman Uygur Türklerin evlerini izinsiz bakn düzenliyor ve evde dini kitaplar saklayan Müslümanlar tutuklayarak hapse atyorlar.

Çin kommunst devleti Dou Türkistan'da Müslümanlarn dini kitaplar evde saklamasn, okumasn ve okutmasn yasaklad.
ub
13
2013
Fotografl haberler
Yediimiz yiceklerin bilim adamlarnca yakndan çekilmi halleriYediimiz yiceklerin bilim adamlarnca yakndan çekilmi hallerin hiç gördünüz mü?

Bilim adamlar laboratuvar ortamnda yaptklar aratrmalarla yakn fotoraflar çekilen yiyecekleri böyle görüntüledi. te bilim adamlarnn görüntüledii o yiyecekler..

ub
13
2013
Dnya haberleri
Dubai dünyann en yükek otel binasn yapyorDünyann en yüksek otel binas bu yln sonlarnda Dubai’de açlacak.

Otelcilik sektörünün en önemli irketlerinden JW Marriott, JW Marriott Marquis Dubai adl otelin iki kuleden oluacan, toplamda 355 metre boyunda olacan ve New York’taki Empire State Binas’ndan sadece 26 metre daha ksa olacan açklad.      

Yazmzn devamndan en yüksek otel projesinin resimlerini görebilirsiniz...
ub
12
2013
Dou Trkistan Haberleri
CHP bakan klçdarolu DouTürkistan üniversitesin'den doktora ünvan aldCHP Genel Bakan Klçdarolu'na, Çin'in gal altndaki Dou Türkistan ziyareti srasnda D.Türkistan Üniversitesi 'nde Fahri Doktora unvann verildi.

Klçdarolu, ilk kez bir üniversiteden fahri doktora ünvan alm oldu. 

adamlar ve partilileriyle geldii Çin'de 8 günlük gezinin Pekin ve angay'n ardndan son duranda D.Türkistan'n bakenti Urumçi'ye gelen Klçdarolu'na Sincan Üniversitesi'nde Fahri Doktora ünvar verilerek kep giydirildi.
Oca
20
2013
Video'lu Haberler
nato arks türkçe sözleri www.aybilgi.net bilgi sitesi.Sadece Türkiye´de deil tüm dünyada bugünlerde herkes peçeli meçhul arkcnn arksn dinleyerek emperyalizme lanet okuyor.

Peki NATO´nun parçasnn sözleri neyi anlatyor? te Tacikçe nato arksnn Türkçe sözleri
Oca
06
2013
Trkiye haberleri
Maya Takvimi inancna göre 21 Aralk'ta kyametin kopacak olmas ve zmir'e bal irince isimli kasabann bu kyametten kurtulacak olmas rivayeti her geçen gün ç gibi büyüyor., 

En son Tom Cruise de irince kasabasna gideceini açklad..

Gelenlerin sonu gelmiyor.
 

Selçuk ilçesine bal 700 nüfuslu köye gelenlerin ard arkas kesilmezken, insanlar kalacak yer kalmayan köye karavanlarla geliyor. Köye bu günlerde gelenler aslnda irince'nin ününü merak ettiklerinden ziyaret yapyor

Ara
10
2012
Bilgi Haberleri
Dinazor folisi ve dinazorlar neden tükendi? www.aybilgi.net bilgi sitesinde!Amerikal bilim adamlar, 65 milyon yl önce büyük bir göktann Dünya’ya çarpmas sonucu nesli tükendii sanlan dinozorlar ile ilgili bilinen teorilerin aksine ilginç bir iddia ortaya att.

Buna göre çarpmadan hemen sonra Dünya’nn atmosferi o kadar scaklat ki tüm dinozorlar birkaç saat içinde öldü.
Ara
09
2012
Trkiye haberleri
zazalarn bölgeleri - zazalar haritas - zazalar kürt deildir.''Tarihte Zazalar ve Zazaca'' bildirisiyle Sempozyuma katlan tarihçi yazar Ali Kaya, Zazacann Kürtçenin bir lehçesi olmadn ve Zazalarn ayr bir halk olduunu söyledi.

“Zazalar kesinlikle Kürt deildir” sözleriyle konumasna balayan Kaya, ” Nasl ki yllarca Kürtlere ‘kart-kurt’ politikasyla Türklük dayatldysa bugün ayn ekilde Zazalar Kürt’tür deniliyor.
Kas
23
2012
Trkiye haberleri
Atatürk fotorafBursa merkezli Artikel'in kurucusu iadam Murat Özbalc, ABD'de bir yazlm firmasna Atatürk'ün orijinal el yazsnn fontunu yaptrd.

Çalma için çok sayda doküman hazrlanp firmaya gönderildi ve 3 aylk çalma sonucunda ilk örnekler Türkiye'ye ulat.
Kas
10
2012
Almanya haberleri
Babas olu için sokakta krmz etekle dolat!Almanya’da okula elbiseyle gittii için arkadalarnn dalga geçtii olunu rahatlatmak isteyen baba etek giyip sokaa çkt.

Baba bu davranyla oluna rol model oluturduunu düündüünü söyledi.

Almanya’nn güneyinde küçük bir kasabada yaayan Nils Picker be yandaki olu okula elbiseyle gitmek isteyince onu bu seçiminde özgür brakt.
Kas
05
2012
Salk haberleri
Yemek yedikten sonra yapmamanz gereken 7 alkanlkYemek yedikten sonra, yapmay alkanlk haline getirdiimiz eyler vardr;

kemer gevetmek, sigara içmek vs gibi. Bunlarn salmz açsndan ne kadar tehlikeli olduunu biliyor musunuz peki?


Eki
25
2012
Fotografl haberler
kurban bayram resimli mesajlar - kurban bayramnz kutlu olsun 1Aybilgi.net websitesi olarak bizlere Kurban Bayramnz en güzel ve en anlaml bir ekilde, gelecek bayramlara kavuabilme hevesi içerisinde yaknlarnzla, sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ederiz.

Nice Huzurlu, salk, mutluluk dolu bayramlara. Yazmzn devamndan en güzel kurban bayram resimli mesajlarn görebilirsiniz.
Eki
24
2012
Fotografl haberler
Bir maymun'nun çta yavrusuna anne'lik yapyor.Maymun ve çta yavrusu;

nsanlarn hayvanlardan örenmesi gereken çok ey var bir anne maymun, annesi olmayan çta yavrusuna annelik yapyor...

te o ana maymun ve çta yavrusunun resimleri
.

Eki
20
2012
Fotografl haberler
Hayattan en ilginç ve yaratc tasarmlar - en ilginç dizayan resimleriHayattan ilginç tasarmlar;

Hayatmz'da o kadar çok ayrnt var ki bu ayrntlar bulup yaamz kolaylatran ve renklendiren ite o yaratc fikirlerin sonucunda çkm en ilginç yaratc tasarmlar...

Eki
19
2012
Kiisel geliim haberleri
Kiinin uyku halinden karakterinin (kiiliini) anlamakUyuma eklinden kiilii anlamak;

Bu gün sizlere her gece yapm olduumuz fakat, hiç dikkatimizi çekmeyen bir konuya deiniyoruz. Sevginiziniz yada arkadanz uyuma eklinden onun karekterini anlayn!

Eki
19
2012
lgin haberler
Yaamdan en ilginç fotoraflar ve hayatttan en acayip resimleri (ilginç yaam kareleri) Türkiye'den ve Dünya'dan ilginç fotoraflar m aryorsunuz?

Bu gün aybilgi.net sizler için hayattan en ilginç bulduumuz 10 ilginç resmi yaynlyoruz.  Yazmzn devamnda bu en ilginç kareleri görebilirsiniz..
Eki
19
2012
nternet haberleri
Yandex site reklamlar geliyorYandex'den pazar payn büyütmede bir hamle daha;

Türkiye internet arama motoru pazarna hzl giri yapan Yandex, siteler de reklamlarn yaynlamak için çalmalarnn sürdüünü belirtti.  Rusya devletinde yaplan bu reklam çalmas Türkiye'ye gelmesi yakndr.
Eki
08
2012
Dnya haberleri
italyanlarn alm gücü 20 yl geriledi.talya'da yaplan bir aratrma, ülkedeki alm gücünün 20 yl önceki düzeylere dütüünü gösterdi.

talya Perakende Birlii (Confocommercio) Aratrma Merkezi'ne göre; talyanlar Cumhuriyet tarihinin en kötü dönemini yayor.

2008 ylnda patlak veren finansal krizden bu yana, talyanlar temel ihtiyaçlarndan yüzde 6.5 orannda kesinti yapt.
Eyl
26
2012
nternet haberleri
facebook zaman tüneli zorunlu olyuorFacebook'taki bu dev deiiklie hala ayak uyduramayanlardansanz, bu tarihe dikkat edin!

Çkal bir yl oldu ancak hakkndaki tartmalar bitecek gibi durmuyor.

Facebook Zaman Tüneli, kullanclar arasnda adeta salgn gibi dolamaya devam ediyor.
Eyl
02
2012
nternet haberleri
Gün geçmiyor ki Facebook bir yenilikle daha karmza çkmasn.

Gelitirdikleri bu band ile anlk haberler alabileceiz.

Bu haberler eklediimiz arkadalarmzn kimlerle arkada olduunu ya da neler yaptn gösterecek. Gelin hep beraber bu haber bandnn ne ie yaradna bakalm.
Eyl
02
2012
Salk haberleri
Afrodizyak etkili besinler erkekler ve kadnlar için besin listesiBaz besinlerin karn doyurmann yan sra afrodizyak etkisi de bulunuyor.

Maydanoz, nane, tarçn, kekik, vanilya, sivri biber, hardal, kereviz, ayçiçei, greyfurt, susam, yumurta, kukonmaz, enginar, bezelye, badem, ceviz, hindi, roka, algam, Antep fst, fndk, salatalk, soan, domates, fesleen, karpuz, Hindistan cevizi, bal, pekmez, kivi ve mango erkekler üzerinde afrodizyak etki yapyor.

Çikolata, ahududu, yourt, krmz biber, köri ve dier baharatlar da kadnlar üzerinde benzer etkili. Vitaminden zengin meyve sularnn da afrodizyak özellii bulunuyor. 
Au
18
2012
Fotografl haberler
En güzel iran kzlar resimleriBu gün sizlere, ran kzlarn'nn en güzel kzlarn paylayoruz. ran kzlar,  çok güzel vucutlaryla  türbansz çok güzel kzlardr.

slam kültürüne çabuk uyum salayan  bu gün en güzel iran kzlarnn resimlerini  paylayoruz...
Haz
26
2012
Sayfa 1/55 1 2 3 4 > >> >|
Arama
Takvim
Austos 2019
P S P C C P
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
 
.