Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
 %100 Ücretsiz Türkiye'nin Ansiklopedi Bilgi Sitesine Hoşgeldiniz. Amacımız Kaliteli ve Tarafsız Türkçe Bilgi yi farklı iletişim teknolojileri araçları kullanarak ücretsiz iletmektir. AyBilgi 2012 yılında kurulmuş olup, internetteki en eski türkçe ansiklopedi sitesidir.
>  Anasayfa > Forum > Yabancı Dil > Rumence > Türkçe - Romence ceviriler > karşılıklı rumence öğrenmek...
>  Forum

RSSReply
karşılıklı rumence öğrenmek...
YazarMetin
ozgurkocak
Caylak Uye

Katkılar: 1

Online: Hayır
Tarih: 30/11/2012 00:50
karşılıklı rumence öğrenmek...
#post4676
merhaba tüm ilgili arkadaşlara. ben biraz rumence biliyorum. fazla değil. ancak geliştirmek için bir arkadaşa ihtiyacım var. ilgilenen varsa lütfen iletişim kuralım. ciddi bir iş olarak düşünebilirsiniz. moderatör dostumuzun emeklerine sağlık. umarım kendisi ile de yakın bir zamanda dialoga geçeriz. belki bana fikir verebilir. Smile)).. (ozgur_limba.romana@yahoo.com)Smile
Delete Edit Quote

Onur
Onur Özyürek

Katkılar: 2407

Tarih: 01/12/2012 18:14
Re: karşılıklı rumence öğrenmek...
#post4677
Selam,
Hoşgeldin siteye, websitesini beğendiğine sevindim. Rumence ile aklına takılan soruları bilgim derecesince yardımcı olmaya calışacağım. Smile
Türk Oguz begleri, bodun eşidiŋ. Üze teŋri basmasar, asra yer telinmeser, Türk bodun iliŋin törüŋin kim artatı udaçı erdi? Smile
Delete Edit Quote

thenight20102011
Caylak Uye

Katkılar: 1

Tarih: 22/02/2013 09:04
#post4766
selamlar,
Rumencede telaffuz dinleyebilme imkanımız var mıdır,mesela grameri net üzerinden çalışabilir miyim.Kitap da alırız da haftanın 5 günü masabaşı bilgisayar başında geçince kitaplara bakmaya zamanım pek kalmıyor.
Delete Edit Quote

Onur
Onur Özyürek

Katkılar: 2407

Tarih: 24/02/2013 21:09
#post4769
Bir dili öğrenmenin en hızlı yolu ve kalıcı yolu, o ülkede yaşamaktır. Sokağa bile çıksanız ders sizin için devam eder...

Sesli romence kelime telefuzları için bu siteyi öneririm.

http://www.internetpolyglot.com/
Türk Oguz begleri, bodun eşidiŋ. Üze teŋri basmasar, asra yer telinmeser, Türk bodun iliŋin törüŋin kim artatı udaçı erdi? Smile
Delete Edit Quote

Reply
Arama