Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Forum > Yönetim > Şikayet ve Tanışma > japon sevgilim :)
>  Forum

Moderatör: Onur
RSSReply
japon sevgilim :)
YazarMetin
Onur
Onur Özyürek

Katkılar: 2410

Online: Hayır
Tarih: 13/11/2007 17:38
#post1310
Image

türkiyeye gelirse evlenecez Smile japonyaya gidecem
çok zengin birisi villada yaşıyor. modellik de yapiyor.
Türk Oguz begleri, bodun eşidiŋ. Üze teŋri basmasar, asra yer telinmeser, Türk bodun iliŋin törüŋin kim artatı udaçı erdi? Smile
Delete Edit Quote

wipi

Katkılar: 0

Tarih: 13/11/2007 19:58
#post1311
YSKIŞIR ABİME
Delete Edit Quote

Onur
Onur Özyürek

Tarih: 13/11/2007 22:30
#post1315
sağol bu kızı ayarlıyım hemen evlenecem zaten zenginde. Hüsam bubam lada konuştum sen ayaarla biz gideriz gerekirse japonyaya dedi. Demi bubaa... Zaten saçlarıda uzatıyorum Smile gayet yakışıklı birisi olacam bir bilgemiz ne demiş? aşk japonyaadada olsa gidin demiş ( ben sözü değiştirmiş olabilirim ) fakat napalım yani.. türklerde bizi anlamıyor. Bana neden türk kızları varken budistlerle japonlarla uzak doğulu kızlarla uğraşıyorsun diyorlar, bende onlara diyorum ki neden bana öğüt verirken sen, vaktini niye? televizyon başında harcıyorsun?

:-)) yani dediğim aşk japonyada olsa gideriz... Bendeki bu yürek bırakkkk!!! japonyayı uzaya kadar!!!

isyanım tuttu üleyynnn
ellemen beni...
Türk Oguz begleri, bodun eşidiŋ. Üze teŋri basmasar, asra yer telinmeser, Türk bodun iliŋin törüŋin kim artatı udaçı erdi? Smile
Delete Edit Quote

hasan

Katkılar: 0

Tarih: 13/11/2007 23:07
Re: japon sevgilim :)
#post1318
bubaaaa alahına kurbann

sen iste yeter ki değil japon marslı bilemen alırız sana Smile

maşallah yengemizde hani bir içim su artık arı sütü yerine yengeyi içersin Smile

Japonlarda sıkıyorsa vermesin :kavga: amerikadan beter yaparız onları atom değil hidrojen gömeriz,biz Türküz :bayrak:

yaw buba şu da var şimdi sen bunla evlensen Jpaonyaya yerleşsen kafadan bundan bi 10 çocuk yapsan O_O ya o kadar macun,vitamin arı sütü neyim yiyon 10 az bile ama demek istediğim şu senin sayende Japonyada Trük nüfusu patlama yapar :evil::evil: nasıl fikir ama hehehehe

buba sen kıza ayarı ver gidlecek yer cehenennem olsa gideriz gerekirse azrailin elinden de alıcağımızı alırız :bad::tm:

saygılarımla sevgili buba
Delete Edit Quote

Onur
Onur Özyürek

Tarih: 13/11/2007 23:08
#post1319
Image
Delete Edit Quote

Onur
Onur Özyürek

Tarih: 13/11/2007 23:12
#post1320
Eyvallah buba Smile kıza yazı yazdım resminin üstüne baba o ateşli ama bendeki ateşte amazon ormanlarını yakar :-))) :-)) romayı sezar yakmadı benim ateşimin kıvılcımları yaktı zaten bubaaa. Smile) eyvallah buba tam destekkk...
Delete Edit Quote

Onur
Onur Özyürek

Tarih: 11/08/2009 19:54
Re: japon sevgilim :)
#post3781
ulan ne ler çıkıyor eski mesajlarda daldım gittim uzaklara şimdi...
Delete Edit Quote

Reply
Arama

.