Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
Selam5 %100 ücretsiz arkadaşlık sitesi
REKLAM KODU
>  Anasayfa > Dosyalar > Ses & video > Müzik Proğramları > Songbird 1.9.3 medya oynatıcı indir

Songbird 1.9.3 medya oynatıcı indir

Songbird; Mozilla altyapısıyla kurulmuş internet tabanlı bir medya oynatıcıdır. Müzik arşiviniz için bir tarayıcı gibi çalışan program bu sayede internet üzerinden yaptığınız indirme dahil her türlü işlemi tek bir elden yürütmenizi sağlar. Yeni versiyonda geniş arşiv için kullanım kolaylığı ve daha hızlı filtreleme, hızlı arama, gelişmiş bellek yönetimi gibi özelliklere daha iyi bir MTPSync desteği ve daha iyi bir internet taraması gibi özellikler eklenmiştir.
Eklenti ekleyebilme özelliği sayesinde de birçok gelişmiş özelliğe kişisel tercihleriniz sayesinde kavuşabilirsiniz. Eklenti listesini görmek için buraya tıklayın.

Program pek çok mobil telefonla ve MP3 çalarla entegre olarak müzik listelerinizi senkronize eder. Desteklediği cihazların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni özellikler ve geliştirmeler de getirilen Songbird ile MP3, FLAC, Vorbis gibi formatları tüm platformlarda kolayca açabiliyorsunuz. Ayrıca Windows’ta WMA ve AAC desteği de vardır. Birçok kısayol tuşu eklenen Songbird ile istediğiniz her türlü işlemi kısayol tuşları ile klavyeniz üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Programla akıllı bir playlist oluşturarak en sevdiğiniz şarkıcıların bilgilerine, fotoğraflarına, tur tarihlerine erişebilirsiniz. Songbird pek çok online müzik servisiyle entegre olarak tek bir alandan yönetim sağlar.

Performans iyileştirmeleri de yapılan Songbird ile artık medya dosyalarınızı çok daha hızlı bir şekilde program içine ekleyebilirsiniz. Geliştirilmiş arama ve başlangıç özellikleri sayesinde de istediğiniz herşeye çok daha hızlı ve kısayoldan ulaşabilirsiniz
Yazar:Onur
Versiyon1.9
Tarih:30/03/2011 13:32
Görüntülenme:1346 kere
İndirilme:0 kere

Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama
 
.