Üyelik Girişi eğer ilk gelişiniz ise, Üye Olunuz!
 %100 Ücretsiz Türkiye'nin Ansiklopedi Bilgi Sitesine Hoşgeldiniz. Amacımız Kaliteli ve Tarafsız Türkçe Bilgi yi farklı iletişim teknolojileri araçları kullanarak ücretsiz iletmektir. AyBilgi 2012 yılında kurulmuş olup, internetteki en eski türkçe ansiklopedi sitesidir.
>  Anasayfa > Dosyalar > İnternet > Araçlar > JDownloader (Rapidshare den dosya indirme)

JDownloader (Rapidshare den dosya indirme)
JDownloader, Rapidshare gibi dosya barındırma sitelerinden dosya indirme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilen bir dosya indirme programıdır.

Tüm işletim sistemlerinde çalışabilen ve açık kaynak kodlu JDownloader, Rapidshare ve Megaupload gibi dosya barındırma ve dosya paylaşımı sitelerinden kolayca dosya indirebilmenize olanak veriyor. Java programlama dili ile yazılımış olan ve aynı anda çoklu indirme, resim doğrulama ve link şifreleme gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran JDownloader, Türkçe dil desteğine de sahip. Birden çok parçadan oluşan büyük dosyaları indirebilmek için programa dosyanın tüm linklerini eklemeniz yeterli. Program, eklediğiniz tüm linklerdeki dosyaları sizi için otomatik olarak indiriyor. JDownloader ayrıca Youtube gibi video paylaşım sitelerinden video ve müzik dosyaları indirmeyi de destekliyor.
Yazar:Onur
Versiyonücretsiz
Tarih:02/12/2010 19:02
Boyut:27 byte
Görüntülenme:1692 kere
İndirilme:2 kere

Yorum Yok, İlk Yorum Ekleyen Siz olun!
Arama